Logitech MX Master 2S Wireless Grafitowa (910-005139)

Mysz laserowa Bezprzewodowa wyposażona w 7 przycisków. Interfejs Bluetooth
RATY 10x0% (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

ergonomia
precyzja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Logitech MX Master 2S Wireless Grafitowa (910-005139) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. GreG

Ta mysz to jest tragedia. Dobrze że udało mi się ją zwrócić. Scroll działa jak traktor, jest bardzo luźny i w programach graficznych reaguje z opóźnieniem, co dyskfalifikuje tę mysz od razu. Można sprzętowo wyłączyć traktor na scrollu, a wtedy czułość spada jeszcze bardziej. Graficy - unikajcie tej myszy, do zoom in/out scroll jest niestabilny i nie łapie od razu. Odradzam tę mysz!

2. Cezo

Mega GÓ..NO. Nie ma wychylnego kółka, które jest nawet w dużo tańszych modelach. Wykonanie godne nowego logo "Logi" - nawet nie umywa się do starych Logitechów, to raczej poziom jakiegoś taniego A4techa. Konfiguracja na komputerach Apple - zwyczajnie nie da się tego bubla używać. Na Windows działa ale od urządzenia za taką kasę możemy naprawdę wymagać działania na każdym systemie - skoro piszą, że obsługuje komputery Apple. BUBEL!!!

3. Tomek

Jestem z zawodu architektem, siedzę nieraz po kilkanaście godzin dziennie przy projektach. Od 7 czy też 8 lat latam na Performance MX, uważam że jest to najlepsza myszka z którą pracowałem ale kilka lat zrobiło swoje i niby odezwała się wada podwójnego kliknięcia. Chciałem się przesiąść na MX Master 2S, sory ale ta mysz to pomyłka. Nie ma funkcji przechylania kółka i przypisania im komend, ok jest teraz funkcja gestów. Tylko że w P MX wykonywałem jeden gest a w S2 muszę wcisnąć przyciska i wykonać gest. Boczne przyciski za blisko siebie a górny z nich chyba dla dzieci i nie sposób go normalnie wcisnąć nie dotykając dolnego. Poza tym są małe i by je wcisnąć trzeba to zrobić czubkiem kciuka, czyli zgiąć palec. Jak się to robi kilkaset razy dziennie to zapalenie ścięgien zapewnione. Jedyna pozytywna cecha to taka że leży w dłoni jak stara P MX i nic poza tym. Profesjonalistom nie polecam tego czegoś. Tom

4. Radek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Logitech MX Master 2S Wireless Mouse Light Grey (910005141)

Ergonomia? Tak, ale za ta cenę spodziewałem sie więcej. Może była zaprojektowana do małej (kobiecej, dziecięcej) dłoni? Jak dla mnie za mała. Równiez zbyt płaska jak na mysz ergonomiczną, powinna być bardziej przechylkona na zewnątrz, aby nie skręcać dłoni w nadgarstku.

Zalety
    • precyzja
  5. Varn

Mysz została zaprojektowana w nie do końca przemyślany pod kątem ergonomii sposób. Kółko przewijania pod kciukiem jest zdecydowanie za daleko i mimo, że posiadam duże dłonie to ciężko go dosięgnąć. Funkcjonalność myszy jest bardzo dobra, co przekonało mnie do jej zakupu, jednak jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Po flagowym produkcie Logitecha za 400zł oczekiwałbym zdecydowanie więcej, mysz jest wykonana jak wydmuszka, z nędznego plastiku, średnio spasowana. Po 2 tygodniach używania ładny szary kolor poprzecierał mi się na czarno na rantach, taki plastik powinien być zabarwiony w masie, a nie czarny pod wierzchnią warstwą.

Zalety
    • precyzja
  6. Maciek

Ciężko ocenić na dzień po otzrymaniu towaru. Pierwsze wrażenie ok. Myślałem, że będzie większa.

7. Anna

Mysz z wieloma bajerami, których nie sposób w pełni wykorzystać. Klawisze niby programowalne, jednak tylko w zakresie przewidzianym przez producenta. Pełna użyteczność tylko w systemie operacyjnym, w programach cad można wykorzystać wyłącznie klawisz lewy, prawy i kółko.

8. Dominik

Trzeba się trochę przyzwyczaić do "pełniejszego" chwytu obejmującego całą mysz. Liczyłem na nieco większą ergonomię w kontekście układu nadgarstka ale tu chyba trzeba byłoby sięgnąć po mysz MX Vertical.

Zalety
    • bateria
    • precyzja
    Wady
    • ergonomia
    • ergonomiczność
  9. atokto

trochę za duża jak dla mnie ale to pewnie kwestia preferencji te guziki pod kciuk raczej mało praktyczne

Zalety
    Wady
    • ergonomiczność
  10. bfabiano

Zakup polecam dla osób wymagających. Idealnie leży w dłoni, rolki w precyzyjnych miejscach, przyciski także poza jednym.
    Wadą jest przełącznik między urządzeniami który znajduje się na dolnej części myszki i wymaga niestety podniesienia myszki i przełączenia. jest to bardzo irytujące.
    Ogólnie polecam dla osób, które rzadziej przełączają się miedzy urządzeniami w pracy. ja to robię n razy i mnie to drażni.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja