Logitech MX Master 2S Wireless Grafitowa (910-005139)

Mysz laserowa Bezprzewodowa wyposażona w 7 przycisków. Interfejs Bluetooth
RATY 10x0% (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

ergonomia
precyzja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Logitech MX Master 2S Wireless Grafitowa (910-005139) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. karolciach

Najlepsza myszka jaką dotychczas miałam! Bardzo wygodna, super funkcje, a fakt, że ma własny akumulator (który ładuje się błyskawicznie) jest dla mnie jej główną zaletą! Po niej już chyba nigdy nie wrócę do bezprzewodowych myszek na baterię... ;-)

Zalety
    • bateria
    • dobra jakość wykonania
    • duża
    • ergonomiczność
    • precyzyjny sensor
    • przyciski
    • świetna rolka z paroma trybami pracy
    • wygodna
    • wygodny kształt
    • z wymienialnym akumulatorem
  2. Paweł

Po przesiadce z m705 marathon jest bardzo ok.

Zalety
    • bateria
    • ergonomia
    • precyzja
    • przyciski
  3. Wojciech

Jak dla mnie wypas. Mam ją od pół roku i jak pomyślę o moich wcześniejszych myszkach to były tragiczne. Zaznaczę, że nie używam jej do grania, tam pewnie są inne wymagania.
    Do codziennego użytku, do pracy biurowej idealna. Baterię ładuje się na prawdę rzadko. Wygodna, każdy przycisk można skonfigurować pod własne potrzeby. Nie zawiesza się, co mnie irytowało w innych myszkach. Polecam warto wydać te 300, jakiego komputera byś nie miał, to z myszką masz bezpośredni kontakt.

Zalety
    • bateria
    • ergonomia
    • ergonomiczność
    • wygodny kształt
  4. Jacek

Dla mnie ok

Zalety
    • ergonomia
  5. Tomek

Jestem z zawodu architektem, siedzę nieraz po kilkanaście godzin dziennie przy projektach. Od 7 czy też 8 lat latam na Performance MX, uważam że jest to najlepsza myszka z którą pracowałem ale kilka lat zrobiło swoje i niby odezwała się wada podwójnego kliknięcia. Chciałem się przesiąść na MX Master 2S, sory ale ta mysz to pomyłka. Nie ma funkcji przechylania kółka i przypisania im komend, ok jest teraz funkcja gestów. Tylko że w P MX wykonywałem jeden gest a w S2 muszę wcisnąć przyciska i wykonać gest. Boczne przyciski za blisko siebie a górny z nich chyba dla dzieci i nie sposób go normalnie wcisnąć nie dotykając dolnego. Poza tym są małe i by je wcisnąć trzeba to zrobić czubkiem kciuka, czyli zgiąć palec. Jak się to robi kilkaset razy dziennie to zapalenie ścięgien zapewnione. Jedyna pozytywna cecha to taka że leży w dłoni jak stara P MX i nic poza tym. Profesjonalistom nie polecam tego czegoś. Tom

6. Piotr

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Logitech MX Master 2S Niebieska (910005140)

Świetne rolki do przewijania w pionie i w poziomie

Zalety
    • ergonomia
  7. GreG

Ta mysz to jest tragedia. Dobrze że udało mi się ją zwrócić. Scroll działa jak traktor, jest bardzo luźny i w programach graficznych reaguje z opóźnieniem, co dyskfalifikuje tę mysz od razu. Można sprzętowo wyłączyć traktor na scrollu, a wtedy czułość spada jeszcze bardziej. Graficy - unikajcie tej myszy, do zoom in/out scroll jest niestabilny i nie łapie od razu. Odradzam tę mysz!

8. Monika

Bardzo się obawiałam nowej myszki po moim M525, ale Master jest bardzo fajny. Trochę duży, mniej do podróży, ale za to ręka fajnie leży, dobrze działa

9. Hubert

Szukałem solidnej i wygodnej myszy do pracy przede wszystkim w auto cadzie. Dotychczas używałem Kone serii Pure, z której byłem zadowolony, jednak po kilku latach pojawił się "dwuklik" i pracować się już nie dało. Mam małe dłonie (ok 17,5cm) i bałem się, że Logitech Master 2s będzie dla mnie zbyt duża. Jak trzymam wygodnie mysz, palcem wskazującym przykrywam ok 3/4 rolki. Mimo to polecam ją wszystkim, bo jest bardzo wygodna i precyzyjna. Jej rozmiar nie jest dla mnie problemem. Nie jest też lekka, przez co chwyt i prowadzenie jest pewniejsze. Sterownik i możliwość programowania przycisków też jest super, chociaż jeszcze dopasowuję sobie optymalne ustawienia. Mysz mam od 3 dni, stosunkowo krótko, ale jestem z niej 100% zadowolony.

10. Konrad

Myszki używam od niedawna ale wydaje mi się że wystarczająco. Pierwszy kontakt super. Wszystko zainstalowało się samodzielnie. Przyciski działają idealnie. Moja ulubiona myszka. Jedyne do czego można się przyczepic to ten przycisk do gestów. praktycznie nie do użycia, bardzo twardy a myślałem ze będzie to fajna funkcja.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
    • przyciski