Logitech MX Master 2S Wireless Grafitowa (910-005139)

Mysz laserowa Bezprzewodowa wyposażona w 7 przycisków. Interfejs Bluetooth
RATY 10x0% (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

ergonomia
precyzja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Logitech MX Master 2S Wireless Grafitowa (910-005139) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Michał

mysz mx master 2s mogłaby być nieco mniejsza

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
  2. Varn

Mysz została zaprojektowana w nie do końca przemyślany pod kątem ergonomii sposób. Kółko przewijania pod kciukiem jest zdecydowanie za daleko i mimo, że posiadam duże dłonie to ciężko go dosięgnąć. Funkcjonalność myszy jest bardzo dobra, co przekonało mnie do jej zakupu, jednak jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Po flagowym produkcie Logitecha za 400zł oczekiwałbym zdecydowanie więcej, mysz jest wykonana jak wydmuszka, z nędznego plastiku, średnio spasowana. Po 2 tygodniach używania ładny szary kolor poprzecierał mi się na czarno na rantach, taki plastik powinien być zabarwiony w masie, a nie czarny pod wierzchnią warstwą.

Zalety
    • precyzja
  3. Bałagan

Bardzo ergonomiczna myszka. Ręka wcale się nie męczy przy wielogodzinnej pracy. Funkcjonalność myszki jest bardzo dobra. Scroll myszki ma dwa tryby, dzięki czemu przeglądnie stron ***** jest bardzo przyjemne. Jedynym mankamentem jest przycisk funkcyjny pod kciukiem. Mało praktyczny.

Zalety
    • bateria
    • ergonomiczność
    Wady
  4. Stelek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Logitech MX Master 2S Wireless Mouse Light Grey (910005141)

Najlepsza myszka do pracy - szczerze polecam !

5. Tomasz

Sprzęt po prostu doskonały. Zastrzeżeń brak. Tego szukałem od lat. Cena nie mała ale coś za coś.

Zalety
    • bateria
    • ergonomia
    • ergonomiczność
    Wady
  6. Cezary

Obawiałem się, czy położenie kółka poziomego i/lub przycisków bocznych będzie wygodne, bo parę osób się na nie skarżyło. Moje odczucia kompletnie nie pokrywają się z krytyką; w przeciwieństwie do innych myszy z przyciskami bocznymi, gdzie kciuk trzeba przesuwać w osi przód-tył (nie jest to naturalny ruch kciuka), tutaj i kółko i przyciski obsługuje się naturalnym ruchem góra-dół. Umieszczenie przycisków nad sobą było strzałem w dziesiątkę. Ogólnie bardzo przypadła mi do gustu ergonomia bocznej części myszy - kółko obsługuje się opuszką, a przyciski "wstecz" i "dalej" (ja ustawiłem je jako "kopiuj" i "wklej") w naturalnym położeniu dłoni lądują perfekcyjnie pod kostką (zgięciem) kciuka (mam zupełnie przeciętnego rozmiaru męskie dłonie). Obsługa gestów jest intuicyjna, a funkcjonalność myszy bardzo na niej zyskuje - z 7 przycisków można wycisnąć 11 różnych akcji. Zawiodłem się tylko dwiema rzeczami:
    1) Mysz nie ma miejsca do schowania odbiornika USB.
    2) Nie doczytałem, że do obsługi myszy przez bluetooth (bez odbiornika USB) potrzeba windows 8 lub wyższy.
    Nigdy nie sądziłem, że podkładka żelowa pod nadgarstek i dobra ergonomiczna mysz może aż tak dramatycznie zwiększyć komfort pracy. Mysz jest okropnie droga, ale ja jestem bardzo zadowolony z wydanych pieniędzy.

7. Ryszard

Co tu dużo mówić. Moim zdaniem jedna z najlepszych myszy na rynku. Może nie dla hardcorowych graczy (bo do tego są lepsze sensory). Ale jeśli po prostu pracujesz z komputerem i przy okazji grasz to jest to marzenie.

Zalety
    • bateria
    • ergonomia
    • ergonomiczność
  8. Tomasz

Mysz jest genialna. Bardzo dobra ergonomia i prezycja. Kupiłem drugą.

9. leny

super sprzęt

10. ArekP5

Bardzo dobra myszka. Cena w porządku, jak za taką myszkę. Polecam

Zalety
    • bateria