Blow GPS43YBT AutoMapa Polska XL

4,9

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

ekran
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Blow GPS43YBT AutoMapa Polska XL i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 0...9

Wygrany na licytacji - zmieściłem się w kwocie 380zł , więc to naprawdę niedużo. Gps działa jak powinien a Automapa XL jest jego doskonałym uzupełnieniem.

Bardzo fajny sprzęt za niewielkie pieniądze.działa bez problemów,mapa super,czego można chcieć wiecej?Polecam wszystkim początkującym użytkownikom nawigacji.Bardzo prosta intuicyjna obsługa,bezproblemowe poruszanie sie w menu.

3. 1...4

Produkt oceniam jako dobry. Cena przystępna i ogóla relacja cena/jakość na rozsądnym poziomie.
    Trudno mi ocenić trwałość baterii, bo jeżdżę z podłączoną ładowarką, ale z godzinę na małym podświetleniu to chyba spokojnie pociągnie.
    Jasność ekranu - fajnie, że da się mocno przyciemnić, nie razi w nocy (choć wtedy trochę mruży, ale to się zdarza przy sterowaniu PWM), a w dzień potrafi być całkiem jasne, choć mocnego słońca i tak nie pokona i jak przyświeci w ekran to zwyczajnie nic nie widać.
    Ogólnie Blow'a można polecić, za tą cenę (ja dałem w maju 2010 520 a teraz są po 480) dostajemy urządzenie z oryginalną AutoMapą Polski (wersja OEM przywiązana do sprzętu!), dość funkcjonalne, i które w miarę dobrze działa.

4. a...2

BARDZO szybka wysyłka ,towar zgodny z opisem,w razie potrzeby bezproblemowy kontakt i ewentualna pomoc w razie potrzeby .TEN SKLEP POLECAM WSZYSTKIM .

KAZIK

5. 6...f

Mój Blow 43" działa super. Jakościowo nie jest gorszy od mistrza navigacji NavRoad którego miałem wcześniej. Nawet bym powiedział że plastik jest lepszej jakości. Samo urządzenie szybko łapie sygnał i nie gubi go tak samo jak NavRoad. Ma wiele innych funkcji które działają. Jest jedyna różnica między NavRoadem - cena. A jeżei można mieć taniej to po co przepłacać.

6. 6...2

Dzisiaj na trasie do Opola testowałem Blow i Lark ( lark za 265zł). Zdecydowanie wygrał Blow nie gubił sygnału, podawał miejsca fotoradarów i prawdopodabne kontroli Policji, przed Opolem ostrzegał przed srebr. Fordem i granat. Vektrą - Nieoznak. radiowozy ( tam zapłaciłem w zeszłym roku) itd. Pomimo wcześniejszego sceptycyzmu teraz AutoM coraz bardziej mi się podoba. Lark co 5 km gubił sygnał mylił się, Blow nie.Poza tym po częstotliwości zmiany szybkości widać , że Blow ma lepszą komunikację z satelitami i mocniejsze procesor i chipset. Jedyny minus Lark głośniej mówi, ale może Hołek ma taki słaby głos, spróbuje dać głos Marzenki.
    Podłączałem bluethoot i wszystko działa b. dobrze, łącznie z książką telef..Odbieranie rozmów i dzwonienie na najwyższym poziomie. Zgrałem zdjęcia i muzykę z telefonu. Za takie pieniądze otrzymujemy świetnie wyposażoną i super jokość navi - jakość / cena 10/10. Szczerze polecam.

7. 3...6

Zapakowana porzadnie, wyglada tez dobrze wiec na oko ciekawy model. Przestrzegam wszystkich zeby baterie traktowali jak w komorkach - trzeba je sformatowac tzn. ladowac przez 12 godz. pozniej korzystac do wyczerpania (bez ladowania) i znow ladowac i tak przez 3 razy. Dobrze sformatowana bateria to podstawa. Moja na razie wylaczona laduje sie z laptopa.
    Jak sie sprowuje ta nawi napisze po testach.