skórzany uchwyt meblowy lade #4 ciemnobrązowy Dostawa: 5 dni

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu skórzany uchwyt meblowy lade #4 ciemnobrązowy Dostawa: 5 dni.
Uchwyt ze skóry lade stanowi idealne uzupełnienie mebli nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Wariant #4 uchwytu wykonany jest ze skóry barwionej na kolor ciemnobrązowy.

wymiary:
- 70 mm długości
- 20 szerokości
- 25 mm wysokości

materiały: skóra bydlęca garbowana roślinnie, śruba mosiężna M4 o długości 30 mm (na życzenia inna) z nakrętką

Skóra licowa to szlachetny materiał. Aby pięknie się starzał, należy dbać o niego korzystając z preparatów do pielęgnacji skóry licowej.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • uchwyt ze skóry, skórzany uchwyt, uchwyt meblowy, uchwyt do mebli, uchwyt do szafek, skórzany uchwyt meblowy, uchwyty do mebli, uchwyty meblowe, uchwyty do szafek, skórzane uchwyty meblowe, skórzane uchwyty meblowe, uchwyty do szafek ze skóry, uchwyty do mebli ze skóry
Zgłoś nadużycie

skórzany uchwyt meblowy lade #4 ciemnobrązowy Dostawa: 5 dni - Opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.