skórzany uchwyt meblowy lade #4 ciemnobrązowy Dostawa: 5 dni

22,04 z wysyłką od 37,79 zł dostępny 21,26 z wysyłką od 36,45 zł dostępny 21,00 z wysyłką od 36,00 zł dostępny
Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 4 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu skórzany uchwyt meblowy lade #4 ciemnobrązowy Dostawa: 5 dni.
Uchwyt ze skóry lade stanowi idealne uzupełnienie mebli nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Wariant #4 uchwytu wykonany jest ze skóry barwionej na kolor ciemnobrązowy.

wymiary:
- 70 mm długości
- 20 szerokości
- 25 mm wysokości

materiały: skóra bydlęca garbowana roślinnie, śruba mosiężna M4 o długości 30 mm (na życzenia inna) z nakrętką

Skóra licowa to szlachetny materiał. Aby pięknie się starzał, należy dbać o niego korzystając z preparatów do pielęgnacji skóry licowej.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • uchwyt ze skóry, skórzany uchwyt, uchwyt meblowy, uchwyt do mebli, uchwyt do szafek, skórzany uchwyt meblowy, uchwyty do mebli, uchwyty meblowe, uchwyty do szafek, skórzane uchwyty meblowe, skórzane uchwyty meblowe, uchwyty do szafek ze skóry, uchwyty do mebli ze skóry
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

skórzany uchwyt meblowy lade #4 ciemnobrązowy Dostawa: 5 dni - Opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
wygoda
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.