skórzany uchwyt meblowy lade #3 naturalny

Opis i dane produktu skórzany uchwyt meblowy lade #3 naturalny.
Uchwyt ze skóry lade stanowi idealne uzupełnienie mebli nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Wariant #3 uchwytu wykonany jest ze skóry naturalnej niebarwionej, w kolorze kremowym.

wymiary:
- 70 mm długości
- 20 szerokości
- 25 mm wysokości

materiały: skóra bydlęca garbowana roślinnie, śruba mosiężna M4 o długości 30 mm (na życzenia inna) z nakrętką

Skóra licowa to szlachetny materiał. Aby pięknie się starzał, należy dbać o niego korzystając z preparatów do pielęgnacji skóry licowej. Wybarwienie wersji naturalnej (kremowej) nie jest idealnie jednolite, co stanowi o jej niepowtarzalności.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • uchwyt ze skóry, skórzany uchwyt, uchwyt meblowy, uchwyt do mebli, uchwyt do szafek, skórzany uchwyt meblowy, uchwyty do mebli, uchwyty meblowe, uchwyty do szafek, skórzane uchwyty meblowe, skórzane uchwyty meblowe, uchwyty do szafek ze skóry, uchwyty do mebli ze skóry
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.