Besco / PMD Avita 170 170x75 prawa + obudowa

Kształt wanny: Narożne, Długość: 170 cm, Szerokość: 75 cm, Typ: Asymetryczne, Producent: Besco
4,1 5 0 3 opinie / Zadaj pytanie
4,1
6500 PUNKTÓW ODBIORU W POLSCE

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Besco / PMD Avita 170 170x75 prawa + obudowa i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Arkadiusz

Wystawię ocenę po roku!

Zalety
    • głębokość
    • jakość wykonania
    • wytrzymałość
  2. pier

słaba jakość

Wady
    • głębokość
  3. Marek

Sklep usuwa negatywne komentarze ze strony sklepu, więc może tutaj się uda:
    Poziom obsługi klienta: tragedia. Po "otrzymaniu" (kurier zostawił wannę na budowie u wykonawców) zamówienia udało mi się skontaktować z firmą dopiero 3 dni później (dzwoniłem na każdy z czterech dostępnych numerów).
    Szybkość: 5 gwiazdek - tu nie mam się do czego przyczepić.
    Jakość zapakowania przesyłki: tragedia - zabudowa wanny pęknięta. Ewidentnie z winy osoby pakującej. Dzwonię więc do firmy kilkanaście razy dziennie na każdy numer. Na trzeci dzień jak po drugiej stronie ktoś podniósł słuchawkę usłyszałem tylko: "to nie nasza wina, to kurier musiał połamać, poza tym podpisał pan protokół odbiorczy" (nie, nic nie podpisałem) "no to to jest pana i kuriera wina".
    Jakość produktu: znakomita i tragiczna jednocześnie. Do wanny nie można się przyczepić, obudowa przyjechała pęknięta, a syfon, który jest w zestawie okazał się być nieszczelny. Niestety okazał się dopiero po montażu wanny.
    Poleciłbym ten sklep? Nie. Pomijając już pełną wątpliwości jakość pakunku i stan w jakim przyjechała wanna, to dodam, że faktura była zupełnie inna (25% niższa) niż kwota jaką zapłaciłem. Dodatkowo sklep podważa wszystkie negatywne opinie i prowadzi do ich usunięcia.
    Nie polecam sklepu!

Zalety
    Wady
    • nieszczelny syfon
    • pęknięta obudowa