LG X Power 2 Tytanowy

Smartfon z ekranem 5,5 cala. Aparat 13 Mpix, pamięć 2 GB RAM, Dual SIM: Nie
4,7 5 0 33 opinie / 1 pytanie

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG X Power 2 Tytanowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. U...o

mam pozytywne doświadczenie z LG X power pierwszej generacji, więc dlatego zdecydowałem się na zakup nowszej wersji; trudno mi oceniać czas pracy na baterii gdy mam telefon od dwóch dni więc ten punkt pominę w ocenie (poprzednia generacja pomimo, że to smartfon z dużym wyświetlaczem, potrafiła wytrzymać do 6 dni na jednym ładowaniu gdy służyła głównie jako telefon z marginalnym udziałem dodatkowych funkcji); nowy model prezentuje się bardzo przyjemnie, do codziennego użytkowania nic nie brakuje, ani mocy procesora, ani megapixeli aparatu; nie jest to dla mnie urządzenie do wymagających gier więc nie mogę się na ten temat wypowiadać; generalnie wszystko działa, działanie jest płynne, bez problemów; polecam

Zalety
    • czas pracy na baterii
  2. Izabela

Poprzednio miałam lg x power, więc telefon znam. Ma bardzo długo działającą baterię, jest prosty w obsłudze. W stosunku do poprzedniego ma chyba lepszy aparat fotograficzny, co widać na zdjęciach wieczorem - poprzedni miał z tym spiry problem, ten trochę mniejszy. Ma też dodatkową lampę z przodu. Jest większy, przez co mniej poręczny i ma gorszy system logowania, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie bardzo polecam.

Zalety
    • dlugi czas działania baterii
  3. szogmat

chyba nikt tego nie opisywał jeśli chodzi o działanie GPS. Zaskoczyło mnie szybkość łapania fixa i dokładność
    1m!. Tego rezultatu mógłby pozazdrościć nie jeden flagowiec. W pokoju z dala od okna osiągał 2m dokładności.
    Drugim atutem jest potężna bateria i szybkie ładowanie. POLECAM

4. Marcin

Słaby aparat fotograficzny, reszta wydaje się OK.
    Mam go dopiero od 3 dni więc trudno mi dokładnie go ocenić. Za mało czasu

Zalety
    • czas pracy na baterii
  5. Ferrum

Telefon spełnia moje oczekiwania za cenę jaką zapłaciłem

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • spełnia moje oczekieania
  6. Zenek

Posiadam go krótko ale jestem na razie zadowolony.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  7. Elzbieta

Uwazam ze za cena ktora zaplacilam to swietny tlf

8. Marek

Bardzo tajny telefon, super ekran i bateria

Wady
  9. AgLa

Polecam - głównie ze względu na baterię

Zalety
    • czas pracy na baterii
  10. Ktoś

Nie polecam tego g**na !! Na początku wszystko działa sprawnie. Bateria działała okej do pewnego momentu gdyż telefon wcześniej wytrzymywał bez ładowania nawet do 3 dni!!! A teraz pół dnia minie i muszę go podłączyć... Bardzo długo się ładuje i szybko wyładowuje! Są też problemy z tym że ładuje się telefon i spada mi bateria mimo tego że się ŁADUJE! Potem jest problem żeby go uruchomić. Strasznie się zawiesza i przegrzewa. Aparat jest bardzo dobry ale co mi po aparacie skoro reszta nie działa?? Odradzam szczerze ten telefon. Mam go nie cały rok a już myślę o nowym telefonie.