Thrustmaster TMX Pro Lenkrad + T3PA [4460143]

4,6 5 0 4 opinie / 4 pytania
4,6
4 opinie
959,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
Mamy na święta raty RRSO 0%!
?

ergonomia
wygląd
Liczba głosów: 5 Liczba opinii: 4
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Thrustmaster TMX Pro Lenkrad + T3PA [4460143] i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. G...z
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono użytkowania

  Kierownica wygląda "plastikowo" ale spełnia swoje zadanie. Pedały świetne.

  Opinia potwierdzona zakupem
 2. Yon
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono użytkowania

  Zgodzę się z większością opinii o tym produkcie czyli: wygląda na solidny sprzęt, wszystko bardzo fajnie działa i nie ma najmniejszych problemów.. jedyny "minus" to za te pieniądze konstrukcja mogłaby mniej wyglądać jak "plastik fantastic" bo niestety tak to na pierwszy rzut oka wygląda. Oczywiście się tak nie zachowuje i wszystko jest solidnie wykonane.. jednak producent mógłby się nieco bardziej wizualnie postarać ;-) Towar godny polecenia.

  Zalety
  • wytrzymałość
  Opinia potwierdzona zakupem
 3. Adam
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono użytkowania

  Jest to moja pierwsza kierownica, jeździ się trudniej niż mogłoby się wydawać. Force feedback jest na dobrym poziomie, montaż jest dość łatwy. Kierownica wygląda lekko tandetnie, lecz jak zaczyna się jej używać to się zmienia, czuć że to nie sprzęt za 200zł z marketu. Metalowe pedały są solidne. Lekka plątanina kabli, mogłoby to zostać lepiej rozwiązane ergonomicznie. Ogólnie za cenę ok 900zł wydaje się to być najlepszy zakup.

  Zalety
  • ergonomia
  Opinia potwierdzona zakupem
 4. Adrian
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono użytkowania

  Jak najbardziej polecam, za tą cenę w tym przedziale jest to jedna z najlepszych możliwych kierownic do kupienia w szczególności, że do wersji PRO są dołączane bardzo dobre pedały T3PA.

  Zalety
  • ergonomia
  • pedały t3pa
  • wygląd
  • wytrzymałość
  Opinia potwierdzona zakupem