Thrustmaster TMX Pro Lenkrad + T3PA [4460143]

4,6 5 0 4 opinie / 4 pytania
Mamy na święta raty RRSO 0%!

ergonomia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Thrustmaster TMX Pro Lenkrad + T3PA [4460143] i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Adam

Jest to moja pierwsza kierownica, jeździ się trudniej niż mogłoby się wydawać. Force feedback jest na dobrym poziomie, montaż jest dość łatwy. Kierownica wygląda lekko tandetnie, lecz jak zaczyna się jej używać to się zmienia, czuć że to nie sprzęt za 200zł z marketu. Metalowe pedały są solidne. Lekka plątanina kabli, mogłoby to zostać lepiej rozwiązane ergonomicznie. Ogólnie za cenę ok 900zł wydaje się to być najlepszy zakup.

Zalety
    • ergonomia
  2. Adrian

Jak najbardziej polecam, za tą cenę w tym przedziale jest to jedna z najlepszych możliwych kierownic do kupienia w szczególności, że do wersji PRO są dołączane bardzo dobre pedały T3PA.

Zalety
    • ergonomia
    • pedały t3pa
    • wytrzymałość
  3. Yon

Zgodzę się z większością opinii o tym produkcie czyli: wygląda na solidny sprzęt, wszystko bardzo fajnie działa i nie ma najmniejszych problemów.. jedyny "minus" to za te pieniądze konstrukcja mogłaby mniej wyglądać jak "plastik fantastic" bo niestety tak to na pierwszy rzut oka wygląda. Oczywiście się tak nie zachowuje i wszystko jest solidnie wykonane.. jednak producent mógłby się nieco bardziej wizualnie postarać ;-) Towar godny polecenia.

Zalety
    • wytrzymałość
  4. G...z

Kierownica wygląda "plastikowo" ale spełnia swoje zadanie. Pedały świetne.