Telewizor Samsung UE55MU6442

Przekątna: 55 cali, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1600 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Prosty
3,3 5 0 20 opinii / 5 pytań
3,3
2749,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
Przekątna ekranu
  • 55 cali
  • 65 cali

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung UE55MU6442 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. mUserPolska

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE49MU6442

Oj oj oj - to najgorszy telewizor jaki kupiłem. Podświetlenie nie nadaje się do wieczornego oglądania. Oliwy do ognia dodaje support samsungu który nie uznaje takich wad! Nie polecam !

Wady
    • złe podświetlenie, clouding, z boku zielona matryca
  2. Marcin

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE65MU6442

Ciekawe gdzie jeszcze na świecie poza Polską w sprzedaży są TV z matrycą 50/60 Hz ? Może w Nigerii. Tak ten "model" ma 60 Hz - przedpotopowa lipa

Wady
    • clouding
    • jakość obrazu
    • kąty widzenia
    • lustrzana matryca
    • tragedia z boku kontrast!!nie chcą uznac
    • z boku zielona matryca
    • złe podświetlenie
  3. Soundbar

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE65MU6442

Wyświetla obraz jak lampa stroboskopowa bo ta matryca to 50/60 Hz prehistoria! Dobry telewizor to przede wszystkim matryca 100/120 Hz!

Wady
    • clouding
    • kąty widzenia
    • lustrzana matryca
    • szybki internet
    • tragedia z boku kontrast!!nie chcą uznac
    • z boku zielona matryca
    • złe podświetlenie
  4. Tomek Janek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE49MU6442

Każdy znajomy jak powiedziałem ze musze wymienić TV udawał eksperta. Samsung samsung najlepszy. W sklepie tak samo. Zacząłem testować i już podczas pierwszych kilku sekund olałem ten tv. Zielona matryca. Telewizor wyswietla kolory w turkusowym filtrze. Jakby był zepsuty i nieważne czy to 40 czy 55 jest to samo. Widać to na kazdym obrazie, polecam przed zakupem wyświetlić sobie kolor biały na jakieś planszy. Wszystkie szczegóły obrazu zabija wyostrzanie i podbicie kolorów szczególnie czerwonego. Szczegółów w białym albo w tym czym powinno być białe bez żadnych detali, wszystkie detale sprasowane. Czerwienie wszystko pastelowe, znikają połyski czy cienie. Nie muszę dodawać że kupiłem inny tv ale nie bede pisał jaki no chyba ze ta firma zapłaci mi za reklamę.

5. Radosław

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40MU6442

TV i soundbar zakupiony (jakość dźwięku z wbudowanych głośników była niska), Uncharted i abonament na Netflix 4k też i malutki problem - TV przestał się włączać po upływie 10 dni od zakupu. Obejrzeć można jedynie logo startowe i migające pionowe pasy oraz nierównomiernie podświetloną matrycę. Jak to wygląda można zobaczyć na yt wpisując nazwę modelu (ue40mu6442u). Super produkt - dziękuję Samsung i Saturn.

Zalety
    • jakość obrazu
    Wady
    • jakość dźwięku
  6. MichalM

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE65MU6442

Telewizor kilka tygodni po zakupie zaczął wariować. Problem z aplikacją HBO GO. Na ten moment traci kontrast, pojawiają się poziome pasy i znikają. Samsung - tak jak z telefonami tak z telewizorami. W co ja się wpakowałem. Głupi ja...

Wady
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
  7. legia

Obraz widziany z kąta 45 rozmazany przebarwiony!!nie polecam!proszę o kontakt jeśli ktoś ma taki problem na damian786***** lub 511107215

8. null

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE49MU6442

Parę dni od zakupu...telewizor się nie włączył..Tragedia

9. Anna

Telewizor kupiony tydzień temu.Właśnie wyszedł serwisant. Obraz ostry patrząc na wprost, pod kątem 45 stopni traci kontrast. Zobaczymy co powie producent. Nie tego się spodziewałam, jestem rozczarowana.

Zalety
    • jakość dźwięku
    Wady
    • jakość obrazu
  10. Wojciech

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE49MU6442

Mam od czterech miesięcy. Uważam, że był to całkiem udany zakup. Bardzo dobra jakość obrazu, zaskakująca jakość dźwięku, bezproblemowa współpraca z media serwerem, system operacyjny działa szybko. Oczywiście, TV nie jest pozbawiony wad, w mojej ocenie to przede wszystkim błyszcząca matryca o słabych kątach widzenia, ale ponieważ telewizora używam w zasadzie tylko do oglądania filmów wieczorem i w nocy, nie stanowi to dużego problemu.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
    Wady
    • kąty widzenia, lustrzana matryca