Mensil 25mg 4 tabl.

Mensil 25mg 4 tabl. - Opinie

styl
cena
stres związany ze skutkami ubocznymi
bez wad
ok.
pan bulwa stoi owiele dłużej
działa dobrze po godzinie
szczypią oczy
głowa boli i nos się zatyka
można parę razy co kilkanaście minut
boli głowa
robią się czerwone i przekrwione oczy
Jestem w wieku po sześćdziesiątce. środek spełnia moje wymagania. Używam z częstotliwością raz na tydzień.
Zalety
głowa boli i nos się zatyka
wydajność
trtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Stosowałam dopochwowo na wzrost endometrium - zlecone przez ginekologa. Faktycznie poprawiało grubość.
wydajność
Produkt jest skuteczny, niezawodny i wywiazuje sie jak najbardziej obiecujaco w niektorych sytuatiach.
Zalety
skuteczny
Ocena: 4,5/5
Poza "przeziębieniowymi" objawami co jest trochę niekomfortowe, pastylki spełniają swoją funkcję
Zalety
ok.
wydajność
Wady
głowa boli i nos się zatyka
Ocena: 4,5/5
Skuteczny i bezpieczny, kiedy chce sie byc gotowym do seksu czesciej niz 3 razy w tygodniu ;-).
Zalety
głowa boli i nos się zatyka
wydajność
W 100% spełnia oczekiwania. Bardzo dobra jakość za niezbyt wygórowaną cenę. Godny polecenia.
wydajność
oczekuję na zamówienie 3 tygodnie od apteki "słoneczna24", powinni zmienić nazwę na "ponura100%" więc nie mogę nic napisać na temat produktu.
Jak się wypije za dużo alkoholu to trzeba trochę dłużej poczekać na efekty. Ale żona była zadowolona. Także wszystko gra i polecam.
U mnie działa nawet po dziesięciu godzinach od pierwszej próby. 50-latek - poleca.