Logitech HD Pro C922 (960001088)

jakość obrazu
łatwość obsługi

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Logitech HD Pro C922 (960001088) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. bartek158

Obraz ok , co najmniej tak doby jak w Logitech 9000 ale lepiej sobie radzi przy słabym oświetlenia. Mikrofon przeciętny , mało czuły i mocno podbija niskie tony.
    JEST JEDNA WADA i do tej pory nie mogę w to uwierzyć , logitech sprzedaje kamerę .... do której nie posiada oprogramowania. Używany w większości kamer logitecha "Logitech Webcam Software" nie działa z tą kamerą , tzn można go zainstalować , pojawi się komunikat o tym że ten model nie jest obsługiwany. Oprogramowanie uruchomi się bez problemu ale nagrywa z max rozdzielczością 800x600. Producent odsyła do alternatywnego oprogramowania OBS ( darmowego) lub XSPLIT ( płatne) . Ogólnie to aby nagrywać coś (a nie streamować ) to nie ma możliwości zrobienia tego na oprogramowaniu logitech. Pozatym oprogramowanie do podmieniania tła nie chce działać z AMD X4 980 twierdząc że potrzebuje procesor który obsługuje instrukcje AVX - szkoda że nigdzie tego nie piszą. Więc w moim przypadku nie można bawić się w wycinanie tła. Logitech tez nie ma swojego oprogramowania które wspiera tę funkcję więc nie ma możliwości aby na infolinii rozwiązać ten problem. Ogólnie nigdzie nie ma informacji z jakimi procesorami współpracuje kamera :( Produkt będzie ciekawy jak dopracują software , puki co nie widzę zbyt wiel plusów po zmianie z Logitech Pro 9000.

2. Witold

Bardzo dobra kamera, bardzo dobra jakość obrazu, oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia z wyłączeniem ustawiania sterowania kamery, które nie budzi zastrzeżeń. Użytecznym dodatkiem jest dołączany statyw dobrej jakości.

3. Jan

Kamerka jest OK. Tylko żeby ją w pełni wykorzystać w Windows 7, to trzeba trochę pokombinować ze ściągnięciem odpowiednich aplikacji. Niestety na stronie producenta takowych aplikacji nie znajdziemy.

Zalety
    • jakość obrazu
  4. Dawid

Spełnia oczekiwania

Zalety
    • jakość obrazu
  5. Mortietmore

Działa pięknie, choć podobno ma automatyczne wykrywanie twarzy, ale nie wiem jak ją włączyć. Wada klienta xD

Zalety
    • jakość obrazu
  6. Marcin

Bardzo dobry produkt spełniający moje wymagania jakościowe i cenowe moge wiec polecić śmiało.

7. PhatLuck

Spoko kamerka

Zalety
    • jakość obrazu
  8. Łukasz

Produkt dobrze się spisuje hd w 60 klatkach na sekundę to bardzo dobry wynik.

Zalety
    • jakość obrazu
  9. Elwariato

Świetna kamerka