Telewizor Samsung UE65MU9002

Przekątna: 65 cali, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 2700 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Zakrzywiony (Curved), Dostępne łącza bezprzewodowe: Wi-Fi
4,4
5899,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
Przekątna ekranu
  • 49 cali
  • 65 cali

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung UE65MU9002 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. z Poznania

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE55MU9002

.........zakup 2018......... po pierwszym umyciu ..... w lewym narożniku na dole .. zeszła powłoka zabezpieczająca .... NIE polecam ! ....

2. pepeki

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE49MU9002

to nie model który kupiłem

3. Marza

OK

4. Zosia

Mój poprzedni telewizor nie dorównuje obecnemu ;)

Zalety
    • design
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
  5. Zenon

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE55MU9002

Moja opinia nie może być wyczerpująca, gdyż zbyt krótko użytkuję zakupiony telewizor.
    Ogólnie oceniam dobrze.

Zalety
    • jakość obrazu
  6. DAMIAN

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE55MU9002

PO ZAKUPIE TELEWIZORA BYŁEM POD WRAŻENIEM WYŚWIETLANEGO OBRAZU,DO MOMENTU PODŁĄCZENIA KONSOLI PS4 PRO I USTAWIENIA OBRAZU NA 4K Z HDR. OBRAZ NA TYCH USTAWIENIACH TO JAKIŚ,ŻART.PRZEJŚCIA TONALNE W SZAROŚCIACH I CZERNIACH PASKUDNE.UWAŻAM,ŻE TELEWIZOR NIE JEST WART TAKICH PIENIĘDZY. JEŻELI WSZYSTKIE TOPOWE TELEWIZORY TAK WYŚWIETLAJĄ OBRAZ TO WSPÓŁCZUJE WSZYSTKIM WYMAGAJĄCYM UŻYTKOWNIKOM WYBORU TV SAMSUNG.DLA MNIE JEST TO OSTATNI TV KUPIONY TEJ MARKI.

7. Damian

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE55MU9002

Produkt nie wart swojej ceny.przejscia totalne fatalne tak jak kolor banding

8. Bidon

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE55MU9002

świetny telewizor. Nie jestem pewien czy wart aż takich pieniędzy, ale wszystko to, co deklaruje producent w nim działa. Święty spokój jest chyba bezcenny ;)

Zalety
    • design
    • dużo gniazd hdmi
    • hdr
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
    • steam link
    • szybki smart hub
    • wiele aplikacji
    • zakrzywiony ekran (to plus i minus)
  9. Nikczemny Borsuk

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE49MU9002

Powinienem swoją recenzję zacząć od omówienia wszystkich funkcji. Ale nie potrafię się powstrzymać. Muszę wykrzyczeć to, co najważniejsze, a czym Samsung kompletnie się nie chwali. Telewizor UE49MU9002 oferuje możliwość odpalenia Steam Linka bez podłączania zewnętrznych urządzeń. Odkryłem to zupełnym przypadkiem, bawiąc się telewizorem w salonie RTV Euro AGD. I to ostatecznie przekonało mnie do wydania ciężko zarobionych pieniędzy.

Steam Link umożliwia streamowanie gier z domowego komputera (tak naprawdę to aplikacji też, bo przesyłamy po prostu zawartość pulpitu) bezpośrednio na ekran telewizora. Streamowanie następuje za pośrednictwem wi-fi, jest szybkie i płynne, z bardzo niewielką latencją. W praktyce możemy grać nawet w tytuły wymagające krótkiego czasu reakcji (wyścigi, gry FPS) bez poczucia dyskomfortu. Maksymalna obsługiwana rozdzielczość to 1080p, a odświeżanie - 60 klatek na sekundę. Liczę na to, że wkrótce wprowadzona zostanie wyższa rozdzielczość, przynajmniej 1440p, bo wiadomo, że do zabawy w 4K i tak trzeba się szarpnąć na kartę graficzną za 3 tysiące złotych.

To rozwiązanie to genialna alternatywa dla domowej konsoli do gier. Ba, mogę śmiało polecić je również osobom, które planowały kupić fizycznego Steam Linka - zawsze lepiej jest mieć wszystkie "bebechy" wewnątrz telewizora i nie zaśmiecać salonu dodatkowymi skrzyneczkami. Nie wiem dlaczego Steam Link nie jest reklamowany jako istotna funkcja tego telewizora. Owszem, wymaga zainstalowania dodatkowej aplikacji, ale nie jest tak, że wszystko dzieje się bez wiedzy Samsunga. Telewizory innych firm, nawet "inteligentne" nie mają wsparcia dla tej funkcji. Ba, nawet nie każdy Smart TV od Samsunga ją posiada. To ewidentnie aplikacja skrojona pod najnowszą wersję systemu Tizen. I oznacza ona realne oszczędności. Jako alternatywa dla konsoli do gier pozwala zaoszczędzić nawet 1500 złotych. Jako alternatywa dla fizycznego Steam Linka - 400 złotych. Dla mnie appka Steam Linka była jednym z istotnych argumentów za zakupem telewizora, dlatego uważam, że należy o niej mówić.

Ale choć mnie "kupił" właśnie Steam Link, to nie jest tak, że telewizor nie ma innych zalet. Ma ich całe multum. Podstawową jest jakość obrazu. Przesiadka z Full HD na Ultra HD nie robi już wprawdzie (od strony samej rozdzielczości) aż takiego wrażenia jak kiedyś przejście z SD do standardu 1080p. Tym niemniej różnicę widać. Poza tym rozdzielczość to jedno, a głębia barw - zupełnie inna sprawa. Już przy zwykłym sygnale telewizyjnym nadawanym w 1080p widać różnicę. A im lepszy obraz, tym jest lepiej. Sygnał natywny dla 4K po prostu oszołomi kolorami, bo zobaczymy wtedy pełną 12-bitową głębię. Ale dopiero gdy ujrzymy na własne oczy jak wygląda film wykorzystujący HDR, poczujemy, że telewizor wart jest każdej ceny. Nie chcę się rozpływać tu za bardzo w superlatywach, ale powiedzmy, że oglądając Dunkierkę w UHD i HDR omal nie padłem na kolana. To jest zupełnie nowa jakość.

Od strony czysto designerskiej mamy do czynienia z prawdziwym cudeńkiem. Ramka jest bardzo wąska. Materiały wykorzystane do stworzenia telewizora robią dobre wrażenie, nie ma tu tanich plastików, wszystko wygląda na klasę premium. Sam telewizor przyciąga wzrok, ale nie dominuje nad przestrzenią, więc i pod tym względem jest bardzo dobrze. Mój salon jest urządzony raczej minimalistycznie, ale myślę, że jeśli ktoś ma bardziej rustykalne wnętrze, to Samsung też się tam nieźle wkomponuje.

Telewizor ma trzy gniazda USB i cztery wejścia HDMI. To ostatnie może się wydawać lekką przesadą, ale w sumie to dobre rozwiązanie. Od przybytku głowa nie boli. Ja wprawdzie zajmuję tylko dwa wejścia (Blu-ray i Raspberry Pi), ale ktoś może chcieć podłączyć na przykład dwie różne konsole. A wtedy cztery wejścia są jak znalazł. Największe wrażenie robi to, że Samsung w końcu wpadł na pomysł uporządkowania kabli. Teraz można je poprowadzić przez podstawkę telewizora, przez co nie mamy już tylu "dyndających" za telewizorem, nieestetycznych sznurów. Duży plus.

Każdy kto miał wcześniej telewizor Samsunga (najlepiej obsługiwany przez Tizen) w zasadzie wie czego się spodziewać w kwestii interfejsu. Wszystko jest proste, przejrzyste i intuicyjne, telewizor nie łapie "czkawki", ilość dostępnych aplikacji jest naprawdę - jak na Smart TV - imponująca. Smart HUB jest oczywiście szybszy niż kiedykolwiek (bo i procesor szybki i bodaj czterordzeniowy). Dla przeciętnego użytkownika najbardziej będzie się liczyło to, że jest i Netflix, i HBO GO, i YouTube, więc można śmiało spędzać przed telewizorem długie godziny. No i można obsługiwać telewizor przy pomocy smartfona.

Podejmując decyzję o zakupie telewizora, najdłużej zastanawiałem się nad tym, czy wziąć recenzowany model z zakrzywionym ekranem, czy poszukać czegoś płaskiego. Od razu napiszę, że wbrew temu, co twierdzą różni mędrkowie internetowi, nie ma tu rozwiązania idealnego. Coś za coś. Ekran zakrzywiony oferuje lepsze doznania i większą immersję. Ale ma też wadę w postaci mniejszych kątów widzenia. Tego problemu się nie przeskoczy, o ile nie zmienią się prawa optyki. Ostatecznie zdecydowałem się na ekran zakrzywiony, ponieważ zawsze oglądam telewizor siedząc do niego prostopadle. I nie żałuję. Ale jeśli ktoś lubi na przykład patrzeć się na telewizor pod katem 45 stopni, to sugeruję jednak ekran płaski.

Podsumowując - telewizor wart swojej ceny. Można wprawdzie znaleźć nieco tańsze telewizory, które też oferują (rzekomo) pełne 4K, ale moim zdaniem jeśli przesiadamy się już na wyższą rozdzielczość, to powinniśmy wymagać jak najbardziej rozbudowanych możliwości (HDR, itd...) i jak najlepszej jakości wykonania. Samsung to właśnie oferuje. A Steam Link jest wspaniałą wisienką na torcie.

Zalety
    • design
    • dużo gniazd hdmi
    • hdr
    • jakość obrazu
    • steam link
    • szybki smart hub
    • wiele aplikacji
    • zakrzywiony ekran (to plus i minus)
  10. SuSzAk

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE49MU9002

Telewizor świetny, dźwięku i obraz żyleta, czego chcieć więcej?