Laboratorium Pod Napięciem Niki I Tesla

Steve Hockensmith, rok wydania 2010, wydawnictwo: RM
3,3 5 0 5 opinii / Zadaj pytanie
3,3
5 opinii
15,40 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
?

akcja
fabuła
Liczba głosów: 5 Liczba opinii: 5
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Laboratorium Pod Napięciem Niki I Tesla i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Konfabula.pl
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Choć Niki i Tesla trochę w głębi duszy dziwią się, że rodzice wyjechali badać jakieś nasionka do dalekiego azjatyckiego kraju, to na osłodę mają na szczęście do dyspozycji całe laboratorium swojego wujka. Oczywiście za jego zgodą i ze szczerą aprobatą. Dzieciaki nie czekają długo i budują rakietę… która po średnio udanym starcie ląduje na sąsiedniej posiadłości. Takiej z gatunku tych opuszczonych, nawiedzanych przez duchy itd. Pech chciał, że lecąca rakieta porwała prezent Tesli – medalik, który nosiła na szyi. Nie ma rady, trzeba niczym Wałęsa skoczyć przez płot i… wrócić w podskokach, bo terenu pilnują nie tylko groźne psy, ale i ludzie. Wraz z lokalnymi kolegami rodzeństwo stara się przechytrzyć wszystkich, by tylko znaleźć swoje zgubione fanty. Jednak nie tylko to znajdą – w posiadłości jest jeszcze ktoś…
  Więcej na

  Zalety
  • fabuła
 2. r...a
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono użytkowania

  Książka przeznaczona dla dzieci i młodzieży, dużo tajemnic i sekretów do rozwiązania.

  Opinia potwierdzona zakupem
 3. Jolanta
  Ocena:
  3,5/5 Wystawiono użytkowania

  Znakomita letura dla nastoletnich fizyków i chemików. Oprócz przygód bohaterów są tu opisy doświadczeń, które można wykonać samemu. Kiepska oprawa - miękka okładka, klejona. Jeśli rzeczywiście czytelnik będzie chciał wykorzystać eksperymenty, książka szybko się rozleci.

  Opinia potwierdzona zakupem
 4. Makaray
  Ocena:
  3,5/5 Wystawiono

  Książka w formie opowiadania o przygodach rodzeństwa. "Eksperymentów" jest raptem 5 i są dość wymagające (konieczna obecność osoby dorosłej). Książka nie zawiera żadnych gadżetów (co może sugerować opis: "KSIĄŻKA ZAWIERA TAJEMNICE, PRZYGODY I BOMBOWE GADŻETY"). Znajdują się w niej tylko instrukcje przeprowadzenia eksperymentów, a same eksperymenty wymagają materiałów dostępnych w markecie budowlanym tj. rurki pcv, przewody, gwoździe itp.

 5. 2R
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Nie polecam tej książki. Zamówiłem ją dla syna, ale po zajrzeniu do książki, zdecydowałem, że mu jej nie dam.
  Książka jest napisana prostackim językiem, ocierającym się o wylgaryzmy. Jest to co prawda język, który słyszy się w szkołach i ulicach, ale myślę, że książka nie powinna tego języka wzmacniać.