KARTKA DLA MAMY DO SAMODZIELNEGO WYPEŁNIENIA

18,00 z wysyłką od 31,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 3 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu KARTKA DLA MAMY DO SAMODZIELNEGO WYPEŁNIENIA.
Piękna, oryginalna kartka wykonana z bardzo grubego papieru, elegancko zapakowana z magnesem na lodówkę o tym samym motywie. Kartka jest wykonana ręcznie, w formacie kwadratu 15x15cm, po otwarciu 15x30cm, opakowana w celofanową folię.
Zapraszamy do naszego działu Dzień Mamy, znajduje się w nim 10 oryginalnych zaproszeń oraz 10 notatników, przygotowanych specjalnie na tą okoliczność.
Oferta obejmuje:
- kartka
- magnes 56mm, duży ( na zdjęciu magnes mniejszy 32mm, obecnie dokładamy magnes wiekszy 56mm)
- celofanowe opakowanie

Copyright SLOSHE All Right Reserved.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • polski design, dla domu, sklep, pomysł na prezent, oryginalny prezent, mama, dla mamy, dzień matki, kartka, kartka dla mamy, kartka okolicznościowa
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.