Rodzaj skóry: Mieszana, Normalna , Działanie: Nawilżające , Składniki aktywne: Algi

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Fitocosmetics Aquakrem do Twarzy Ultranawilżenie z Wyciągami Alg Laminarii Żeń-Szenia i Żurawiny do Cery Normalnej i Mieszanej 45ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Ewa

Bardzo dobry krem, szybko się wchłania , dobrze nawilża, nie podrażnia skóry, niska cena

2. magdulowska

Mój ulubieniec na noc. Dobrze nawilża, odżywia i nie podrażnia skóry. Do tego śmieszna cena i super skład.

3. Ewelina

Świetny produkt za tak niewielkie pieniądze. Polecam

4. Xaw

Polecam jako krem po goleniu dla mężczyzn.

5. ALINA

6. Agata

Krem szybko się wchłania, skóra jest dobrze nawilżona.

7. Raaven0

Krem bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania nie pozostawiając uczucia tłustego na twarzy. Starcza na długo przy codziennym stosowaniu. Ma bardzo dobry skład i jak na swoje działanie cena jest bardzo przystępna. Gorąco polecam.

8. karina.pola

nawilżenie przeciętne, ale wreszcie znalazłam krem nie zatykający porów (cud!)

Wady
  9. Gośka

Zalety
    • zapach
  10. aaa

Miałam przesuszona cerę po nieudanych zabiegach dermatologicznych, musiałam ją porządnie nawilżyc i krem ten pomógł. Używam go rano i wieczorem, kładę grubszą warstwę. Jedyna wadą jest małe opakowanie i muszę zamawiać ich więcej. Ogólnie krem jest super, a zawsze miałam problem z dobraniem do mojej cery trądzikowej odpowiedniego kremu, który nawilża i zarazem nie tworzy tłustej maski. Ten spełnia moje oczekiwania.

Zalety
    • bardzo dobrze nawilża
    • bardzo fajny zapach
    • cena niska
    • ładnie się rozprowadza
    • super pod makijaż
    Wady
    • za małe opakowanie