XFX Radeon RX 580 GTS XXX OC+ 8GB (RX580P8DFD6)

Karta graficzna pamięć: 8GB RAM, Współbieżność: CrossFire, Wyjścia: HDMI, DisplayPort x3, DVI-D, Chłodzenie: Hybrydowa, Szyna: 256bit
4,5 5 0 5 opinii / 5 pytań
4,5

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie XFX Radeon RX 580 GTS XXX OC+ 8GB (RX580P8DFD6) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Makro

Bardzo fajna karta, ja nie zauważyłem, zeby była jakoś super głośna. Karty uzywam do różnych rzeczy, nie tylko gier, i daje radę

Zalety
    • głośność pracy
  2. U...o

bardzo dobry produkt

3. Aleksander P.

Dobry produkt jak na swoją cenę.

4. Maciej

Kupiłem kartę dwa dni temu. Mam Ryzen 5 2600, 16GB RAM 3000Mhz. Gram w FHD i włączam synchronizacjępionową. Mogę coś o już niej napisać. Karta do 60 stopni jest cicha ale rzadko kiedy osiąga taką temperaturę. W Battlefield V max 75 stopni i na Ultra 60-75fps, Shadow Tomb Raider 58-75fps 78temp, Apex 60-75fps 75temp. Ogólnie nie jest źle ale karta jak osiąga powyżej 70 stopni jest już dość słyszalna.

Zalety
    Wady
    • głośność pracy
  5. Tomasz

Fajna karta, stosunek ceny do wydajności idealny. Ogólnie karta pod obciążeniem jest stosunkowo głośna, a temperatury to kompletny koszmar. Wczesniej miałem R9 270x i karta najwiecej miała 70-72 stopnie, a teraz z dodatkowymi wiatrakami wiejącymi prosto na karte pod obciążeniem około 80 stopni

Zalety
    Wady
    • głośność pracy