Telewizor Samsung UE40MU6172

Przekątna: 40 cali, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1300 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T2, Rodzaj ekranu: Prosty
4,5 5 0 192 opinie / 6 pytań
4,5

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung UE40MU6172 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kostek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE50MU6172

Kupilem tv bez sprawdzania w sklepie w domu okazało sie ze nie dziala menu oddalem do sklepu czekam na nowy radze przetestować ten model w sklepie przez 15minut

Zalety
    • oprogramowanie czesto zawiesza sie
  2. Tomek

Jako taki produkt, aczkolwiek kupując go PAMIĘTAJ, żeby zapytać jaki PILOT jest w zestawie. Sprzedawcy reklamują w opisie, że jest Smart Control ale w pudełku jest typowe dziadostwo Samsunga. Jeśli kupujesz ten TV a rodzaj pilota jest dla ciebie ważny to ZAPYTAJ NA PIŚMIE.

3. Barbara

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE43MU6172

obraz do wielkiego kitu!!! u mnie ciemne rzeczy na ekranie stanowią ciemną plamę i nijak nie da się rozjaśnić,bo skala jasności od 0-20,jakby jeszcze dwa ,trzy tony jaśniej,to byłoby ok,a tak...?..SZKODA GADAĆ, a na zupełnie jasnym,jednolitym tle występują ciemniejsze placki.
    ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUP

Wady
    • jakość obrazu
  4. Mariusz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE55MU6172

Jeśli nie chcecie się denerwować przy aplikacjach to dajcie sobie spokój i wybierzcie inny telewizor. Od trzech dni usiłuję uruchomić na nim Netflix i pomimo spędzonych już chyba ze 3 godzin na rozmowach z infolinią nikt nie może rozwiązać tego problemu. Jak dla mnie szkoda pieniędzy i oddaję to "cudo" do sklepu.

5. Luki

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE65MU6172

Telewizor fajny do czasu jak jest na gwarancji po okresie gwarancji pada matryca jak w każdym nowym samsungu .

6. Krzyś

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE50MU6172

Tv tragedia smart 2017 to porażka w modelu z 2015 lepiej działa zacina się przegladarka.

Wady
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
  7. demon

Na głowicy DVB-C,T w Samsungu - niektóre kanały pikselizują. Natomiast na drugim moim TV - LG takie problemy nie występują. Podejrzewam, że w Samsungu głowica jest gorszej jakości. Na DVB-S wszystko w porządku nawet przy słabiutkim sygnale i sporych błędach.

Wady
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
  8. huginpol

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE43MU6172

nie rozumiem dlaczego w recenzjach ten telewizor jest wyszczególniany -obraz fatalny gdzie tam 4k ???????????? trzeba zobaczyć go w sklepie i porównać w na tle innych. Samsung widze ze nadal ma tez problem z sortowaniem programów po zaprogramowaniu (zamienia programy a nie wstawia, wiec jak jest do ustawienia kilkadzisiat to powstaje niezły problem.
    Sansung w 2016 roku miał lepsze modele tv niz w 2017.

9. Gofer841

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE55MU6172

Witam nie polecam telewizora po 22 dniach trafił do serwisu z powodu 2 białych pikseli na czarnym ekranie i nie równe podświetlenie ekranu oraz ramka która jest przy matrycy od dołu jest przerwa miedzy ramka a matryca Samsung idzie na ilość nie jakość pozdrawiam

Zalety
    • oprogramowanie czesto zawiesza sie
    Wady
    • jakość obrazu
    • obraz
  10. darekjeka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE50MU6172

Minusy:
    Bardzo nierównomierne podświetlenie matrycy, można bez trudu policzyć diody podświetlające matryce.

Bardzo wąskie kąty patrzenia, patrząc już z pod niewielkiego kąta na telewizor widać że kontrast i kolory zanikają.

"Wyprane'', ubogie sztuczne kolory.

Słaba jakość dźwięku.

Upłynnianie ruchu w trybie auto: nie da się na to patrzeć. Na szczęście da się wyłączyć.

Włączenie funkcji poprawy kontrastu powoduje że ciemne elementy obrazu (np, czarny garnitur czy płaszcz) stają się jednolitą masą pozbawioną szczegółów.

Po uaktualnieniu softu dużo wolniej przełączają się kanały.

Plusy:

Działa.