Alesis Elevate 5 Mk II

549,00
Program Ochrony Kupujących
Darmowa wysyłka

Alesis Elevate 5 Mk II - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Alesis Elevate 5 Mk II i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
Porownania nie mam bo sa to moje pierwsze monitory, jakosc dziwieku bardzo czysta srednie tony wokale petarda, kupilem taka rozlaczke i uzywam z missionami m35i, doskonale sie uzupelniaja, jednak czasem lubie posuchac ich solo, plus za funkcje podbicie basu ale jednak wole bez bo srednica traci na wartosci, uzywam ich tez do robienia muzyki w fl stidio, mam tylko zastrzezenia do basu nie schodzi tak nisko, jeden kawalek na kolumnach dudni ze ho a na alesisach brak basu, ale to jedyny kawalek tak sie trafil, najwazniejsze jest to ze jak zrobisz mix na alesisach to na pewno bedzie brzmial dobrze na kazdym sprzecie, wiec chyba zdaja egzamin, zero buczenia przy wylaczonych oba graja tak samo mocno, ja bym je polecil. W tej cenie nie wiem czy cos jest lepszego.
Niby nie jest źle, ale troszku "pudełkowo" brzmią. Prawidłowa relacja do dobrej w sumie ceny.
***** produkt śweietnie brzmią
Ocena: 4,5/5
Jestem bardzo zadowolony z dźwięku jaki generują te monitorki. Niskich tonów trochę mało (zależy do jakiej muzyki chcemy wykorzystywać głośniki), lecz posiadają na tylnym panelu przełącznik BASS BOOST więc pewnie dołu nadgoni (nie korzystałem z podbicia). Jedyne co jest słabej jakości to oryginalny kabel JACK-JACK.
Ocena: 4,5/5
Monitory do edycji wideo, w tym celu je kupiłem. Spełniają swoją rolę. Są więcej niż ok.
Ocena: 4,5/5
tak,good,o.k ,jestem zadowolony,na razie,nie wiem co będzie póżniej,ok.
Zalety
Sprzęt bardzo dobrze gra - dźwięk jest czysty, bez zarzutu.
Zalety
Monitory spełniają moje oczekiwania. Dobra relacja cena-jakość.
Super