Braun Satin Hair 7 ST710

4,5

szybkość nagrzewania

Mimo, że jest nieco ciężkawa i grubawa, ta prostownica jest najlepszą, jaką używałam. Nagrzewa się szybko, ma podświetlany wyświetlacz, który informuje zielonym światłem, że płytki się nagrzały. Posiada duży zakres temperatury do regulacji. Nigdy nie przycięła ani nie pociągnęła mnie za włosy. :)

Zalety
    • ceramiczne płytki
    • jonizacja
    • szybkośc nagrzewania
    Wady
    • nie posiada haczyka do zawieszenia
    • trochę ciężkawa

Zalety
    • czytelny wyświetlacz
    • dokładne ustawienie temperatury
    • gładkość
    • z jaką włosy przechodzą
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • jest trochę ciężka
    • nie posiada haczyka do powieszenia
  3. 6...6

jest ok, ładnie wygląda, bardzo szybko się nagrzewa, super gładko przeciąga po włosach, prostuję na 180 stopniach, muszę dwa razy po każdym paśmie przeciągnąć, aby były proste, a nie mam bardzo kręconych włosów, po prostu "niesforne". Mam porównanie z prostownicą profesjonalną do salonów fryzjerskich i chyba wybrałabym właśnie tamtą jednak.

Prostownica Brauna to urządzenie które powinno się znaleść w łazience każdej kobiety. Osobiście jej nie testowałem ale moja żona jest zachwycona. Dokładnie prostuje jej kręcone włosy nie paląc ich pozostawiając delikatny połysk. Odkąd moja żona ją używa mniej czasu spędza w łazience. Doskonale nadaje się na prezent.

Dzięki małym wymiarom prostownicę można zabrać w każdą podróz. Model ten bardzo dużo kosztuje, jest dostępny w praktycznie każdym sklepie ze sprzętem RTV. Podoba mi się szybkość, z jaką nagrzewają się płytki. Jednak zauważyłem po pewnym czasie, że obudowa ulega odbarwieniu. Z czarnego koloru robi się żótło-biały.

6. 7...b

Mówiąc szczerze troszkę się rozczarowałam.Za tę cenę naprawdę spodziewałam się rewelacji,a mam...popalone końcówki włosów:-/przy mniejszej temperaturze prostownica nie prostuje juz tak dokładnie.Poza tym włosy faktycznie,są niby wyprostowane,ale jakieś takie szorstkie i strasznie wymęczone.P o prostowaniu wyglądaja zwyczajnie niezdrowo.Możliwe,że wszystko zależy od gatunków włosów,ale DOBRA prostownica poradzi sobie z każdymi.Krótko mówiąc:raczej nie polecam.

Braun ES2 jest to dobry produkt, ale pomimo wszystkich tych programów i płytek ochronnych tak i tak niszczy włosy jak każda nawet najdroższa i najlepsza prostownica, nikt mi nie powie że używanie takich rzeczy nie wpływa na kondycje czupryny. W każdym razie jak już jakąś kupować to zachęcam do kupna tej.

Tą prostownice mogę z czystym sumieniem polecić. Sprawuje się dobrze, nie wysusza włośów, używana z odpowiednimi kosmetykami, nie niszczy włośow. Jest kompaktowa i wygodna, szybko,samodzielnie prostuje nią nawet włosy na karku. Jeszcze się nią nie oparzyłam. Prostownica warta swojej dość wysokiej ceny

9. c...5

Przez rok byłam naprawdę z niej zadowolona, ma wiele zalet... Jednak czar prysnął, gdy pewnego dnia po prostu wysiadła. Najpierw zgasł wyświetlacz, później temperatura, została tylko jonizacja, bez przerwy. Oddałam ją do serwisu, jednak wyrok był smutny: kupić nową, nie do naprawy. Mają tak miniaturowe części, że są robione pod mikroskopem, więc ręczna naprawa nie wchodzi w grę. Nie polecam. Nawet nie wiem, jak ocenić.

No cóż, jak za kwotę, którą dałam za ten produkt, oczekiwałam lepszych efektów. Prostownica nie niszy włosów, co jest jej dużym plusem, jednak wyprostowanie włosów jest bardzo czasochłonne. Aby fryzura dobrze wyglądała trzeba bardzo się napracować. Prostownica dość długo się nagrzewa. Poza tym minusem produktu jest to, że nie jest wielofunkcyjny. Prostownica Braun ES2 nie zachwyciła mnie.