Braun Satin Hair 7 ST710

4,5 5 0 89 opinii / 4 pytania
4,5
89 opinii
Cena od: 137,00 Gdzie kupić?
?

głośność pracy
szybkość nagrzewania
Liczba głosów: 89 Liczba opinii: 89
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Jedną z większych zalet tej prostownicy jest szybkość nagrzewania, która wynosi ok.30sec. Poza tym, bardzo dobrze prostuje włosy i nie niszczy ich tak bardzo, bo posiada płytki ceramiczne. Nagrzewa się od 120 do 200C, więc jest przeznaczona nawet do bardzo trudnych do układania włosów. Ma wygodny wyświetlacz, który informuje czy prostownica już się nagrzała do danej temperatury i pozwala ją również kontrolować. Serdecznie polecam!!!

 2. 0...f
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Prostownica godna polecenia. Długo szukałami wiele prostownic juz przetestowałam. Ten model uważam za najlepszy. Błyskawicznie się nagrzewa, nie ciągnie włosów, możesz ustawić temperaturę w zależności na rodzaj włosa i ta jonizacja -genialna! Włosy sa gładkie, błyszczące, efek utrzymuje się nawet przy wilgotnym powietrzu (co w przypadku moich włosów jest trudne)Idealna, polecem warto za nią zapłacić taką kwotę.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Prostownica stanowczo warta polecenia. Bardzo szybko się nagrzewa (możliwość ustawienia temperatury), w moim przypadku idealnie prostuje włosy a dodatkowa funkcja jonizująca sprawia, że stają się bardziej błyszczące. Oczywiście można znaleźć prostownicę o wiele tańszą, ale myślę, że ta jest warta swojej ceny. Ja w każdym razie mam swoją od ponad 1,5 roku i nie zamieniłabym jej na inną.

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Wcześniej używałam prostownicy za 20 złotych, więc kiedy moje włosy dotknęła prostownica Brauna natychmiast zauważyłam różnicę. Urządzenie gładko sunie po włosach, nie szarpie ich. Funkcja jonizacji faktycznie sprawia, że włosy są bardziej miękkie w porównianiu z użytkowaniem zwykłej prostownicy. Możliwość dużych zmian temperatury bardzo się przydaje. Wadą jest oczywiście wysoka cena.

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  kupiłam na początku grudnia za niecałe 170 zł - zdecydowanie 5/5! bardzo szybko się nagrzewa i łatwo zmienić temperaturę, za co duży plus. tak samo płtki są odpowiedniej wielkości, takie w sam raz, zresztą tak samo jak rączka prostownicy :) nie poparzyłam się jeszcze, a to niestety często mi się wcześniej zdarzało :P polecam!

  Zalety
  • jonizacja
  • płytki
  • szybkość nagrzewania
  • wygodna regulacja
 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jak dla mnie ta prostownica jest wspaniała! Mam już ją od ponad pół roku i ani raz mnie nie zawiodła, chociaż prostuję nią włosy codziennie! Niestety dużo kosztuje, lecz warta swej ceny! Włosy na długo pozostają proste, nie skręcają się. Najfajniejsze w niej jest to, że posiada elektroniczny wyświetlacz i długi kabel, co jest bardzo wygodne. Lubię ją używać. WARTO taką mieć!

 7. 7...9
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Super wygląd (prostwnicy i włosów)
  Oszczędzam czas
  Błyskawicznie się nagrzewa, nie wyrywa włosów. Proponuję prostownicę tylko z jonizacją (suszarkę do włosów również z jonizacją) włosy wyglądają super, są proste, lekkie, miękkie, i nie elektryzują się, itd. SUPER!!
  Cena do 200zł jak za ten sprzęt bardzo przystępna!!
  POLECAM

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Prostowałam nią włosy koleżanki i pracuje się nią doskonale. Idealnie prostuje i układa włosy. Nie pali włosów. Bardzo szybko mamy pożądany efekt. Włosy zachowują prosty wygląd jeszcze długo po użyciu. Nie jest głośna. Ma idealnie dostosowaną temperaturę. Jest wygodna w użyciu i trzymaniu jej w dłoni. Szkoda, że cena jest stosunkowo wysoka ale za jakość płacimy.

 9. 2...d
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Według mnie to najlepsza prostownica na rynku. Miłam okazję wypróbować różne, jednak żadna nie była tak dobra. Prostownica nagrzewa sie bardzo szybko, podczas prostowania sunie gładko, nie wyrywa włosów. Po stylizacji włosy są gładkie i miękkie (rownież zasługa jonizacji).
  Polecam !!!

 10. a...9
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Prostownica spełnia w zupełności moje oczekiwania. To moja 3 prostownica, więc juz mam porównanie :). Mam kręcone włosy więc dotychczas wyprostowanie ich graniczyło z cudem! Teraz po wyprostowaniu moje włosy wyglądają tak, jakbym wyszła od fryzjera :). Funkacja jonizacji naprawdę przydatna - włosy są błyszczące i nie elektryzują się.