Braun Satin Hair 7 ST710

4,5

szybkość nagrzewania

1. c...f

powiem krótko - zaje#i*%! prostownica ! Ciągle odkrywam jej nowe możliwości. Jak się okazało nie tylko świetnie prostuje, ale też super kręci ! Lokówką ciężko mi taki efekt uzyskać, w takim czasie. Warto oglądać filmiki na YT dot. kręcenia włosów prostownicą i kolejno próbować tych technik, aż do odnalezienia tej, która nadaje się do tego urządzenia :) Włosy łatwo ślizgają się po płytkach, nie wyrywa ich, są miękkie, sypkie, lśniące, po prostu ładne. Używam jej od ponad roku, codziennie (grzywka, co kilka dni włosy) i moje długie włosy się nie zniszczyły. Efekt, może nie taki sam jak od razu po prostowaniu, utrzymuje się naprawdę długo. Nie zepsuła się, a leży na ziemi i albo przygniatam jej przewód, albo ją popycham, a jest w świetnym stanie. A mówiąc o przewodzie - solidny, gruby, długi, obrotowy. Same plusy ! Jonizacja jest, ale bez niej też jest OK. Prostownica nie przypala włosów, czasami taki dym albo para lecą, ale w salonie fryzjerskim też to występuje. Włosy po niej nie śmierdzą. Nie żałuję wydanych pieniędzy na ten sprzęt. Cieszę się każdą chwilą z nią spędzoną :) Polecam wszystkim !

Właśnie niedawno ją kupiłam. Koleżanka mi ją poleciła, bo też taką właśnie użytkuje od około pół roku. Przyznam, że trochę bałam się zaryzykować (1) chodzi o włosy, 2) 10 zł nie kosztuje). Ale nie żałuje! Spisuje się rewelacyjnie! Nigdy wcześniej tak szybko nie wyprostowałam sobie włosów. Wcześniej miałam już 2 prostownice i stwierdzam, że nie ma co porównywać. Oczywiście wszystko też jest rzeczą indywidualną. W końcu każdy ma inne włosy. Dlatego ta ma regulację temperatury. Szybko się nagrzewa i równie szybko później stygnie. Poza tym, ta jonizacja... Cudo!

Czytając niektóre opinie, mam wrażenie, że ktoś pisze je złośliwie...bo jak można inaczej stwierdzić, jak czytam, że długo się nagrzewa? toż to kompletna bzdura!!! niektórzy chyba nie mieli do czynienia z TĄ prostownica tylko kupili podróbkę ...ale do rzeczy: szybciutko się nagrzewa, można ustawić temperaturę,szybko stygnie, system jonizacji zapobiega elektryzowaniu, dobrze prostuje, włosy na następny dzień są nadal prościutkie i lśniące. Nie niszczy bardzo włosów. Jest warta swojej ceny. Szczerze polecam!!!

Spełnił moje oczekiwania

Bardzo dobra prostownica. Bardzo szybko się nagrzewa , jest poręczna w użyciu. Ogromny plus za długi kabel, dzięki czemu nie jest się "przywiązanym" do gniazdka. Ładnie prostuje, moje włosy są błyszczące i miękkie. Mały minus za brak haczyka do zawieszenia. Trzeba ją położyć ostrożnie żeby mogła ostygnąć. Jak na tą jakość, zarówno prostowania jak i wykończenia prostownicy, cena nie jest wygórowana, chociaż może się ona znacznie różnić pomiędzy sklepem AGD, a sklepem internetowym. Warto przejrzec wiele ofert w różnych miejscach.

Prostownicę kupiłam niedawno i od razu moge powiedzieć, że jest świetna!!! Nie rozumiem opinii mówiących o problemach z ustawieniem temperatury czy długim czasie nagrzewania się prostownicy. No bo co trudnego jest w naciśnięciu jednego z 2 przycisków: + lub - aby zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę? Prostownica nagrzewa się błyskawicznie: przy ustawieniu temp 160 C nagrzewa się w ciagu 30 sekund! Nie żałuję kupna tej prostownicy bo jest rewelacyjna i jestem z niej naprawdę zadowolona :) Naprawdę polecam ;)

7. 8...6

a więc. kupiłam tę prostownicę kilka dnie temu, ale to wystarczy do napisania opinii. Żelazko szybko się nagrzewa, ma fajowy, łatwy w obsłudze wyświetlacz. Prostownica jest lekka, poręczna wygodna i ładna. Nawet bez włączania jonizacji włosy są miękknie, ładne i nie elektryzują się. Można podkręcać włosy, ale nie opanowałam tego do perfekcji. Te płytki naprawde nadają niezły poślizg, a włosy po prostowaniu nie są zniszczone - wyglądają jeszcze lepiej. Kupujcie ludzie, nie zastanawiajcie się ! :)

Prostownica naprawdę zasługuję na uznanie. Daje szybki efekt bardzo lśniących i prostych włosów. Gwarantuje, że warto ją zakupić. A co do niszczenia włosów: Ostatnio rozmawiałam na ten temat z bardzo dobrym fryzjerem i powiedział, że dobra prostownica( czyli ta) nie niszczy aż tak bardzo włosów. Jest to zniszczenie porównywalne do suszenia włosów suszarką. Wiele więc zalezy od rodzaju włosów jakie ktoś posiada. Śmiało więc można zakupić prostownicę.

Jej działanie porównuje do mojej obecnej prostownicy- angielskiej GHD- więc poprzeczkę stawiam jej dość wysoko. Prostownica Brauna bez rewelacji- za tą cenę spodziewałam się bardziej skutecznego urządzenia. Prostownica jest dość duża, przez co ciężka i mało poręczna. Plusem jest wyświetlacz i regulacja temperatury- minusem- miejsce jej umieszczenia ( w miejscu, w którym obejmujemy prostownicę w trakcie prostowania włosów- paranoja!) Prostownica nie radzi sobie z moimi włosami. Ciężko było je wyprostować, trwało to długo i było dość męczące, a efekty nie były zbyt zadowalające. Była to moja czwarta, profesjonalna prostownica do włosów jedna z tańszych (a i tak droga), co niestety dało się zauważyć.

10. 9...a

Jak dla mnie strasznaa ! Sądząc po opiniach skusiłam się na nią wydając około 200 zł. Mimo tego że szybko się nagrzewa i faktycznie dobrze prostuje, moje włosy jeszcze nigdy tak źle nie wyglądały. Przypominają istne siano, nie wspominając już o popalonych końcówkach. Jak dotąd używałam zwykłej prostownicy i wszyscy dziwili się co robię, że nie mam zniszczonych włosów po codziennym jej używaniu. Teraz wyglądają jakby przeszły ciężkie zabiegi chemiczne o.O ! Jeżeli chodzi o jonizację - podobno miała chronić włosy przed zniszczeniem a według mnie jeszcze bardziej się do tego przyczynia (bynajmniej przy użyciu tej prostownicy). Nie wiem co się dzieje. Spodziewałam się idealnie prostych włosów bez znacznego zniszczenia. Jak widać nie cena wpływa na jakość produktu. Może jest w tym wina moich włosów, ale sądząc po sobie - szczerze odradzam !