Braun Satin Hair 7 ST710

4,5

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Braun Satin Hair 7 ST710 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Prostownica Brauna to urządzenie które powinno się znaleść w łazience każdej kobiety. Osobiście jej nie testowałem ale moja żona jest zachwycona. Dokładnie prostuje jej kręcone włosy nie paląc ich pozostawiając delikatny połysk. Odkąd moja żona ją używa mniej czasu spędza w łazience. Doskonale nadaje się na prezent.

Prostownica stanowczo warta polecenia. Bardzo szybko się nagrzewa (możliwość ustawienia temperatury), w moim przypadku idealnie prostuje włosy a dodatkowa funkcja jonizująca sprawia, że stają się bardziej błyszczące. Oczywiście można znaleźć prostownicę o wiele tańszą, ale myślę, że ta jest warta swojej ceny. Ja w każdym razie mam swoją od ponad 1,5 roku i nie zamieniłabym jej na inną.

Świetna prostownica. Wyprostuje nawet najbardziej pokręcone włosy na świecie. Ma regulacje temperatury, co ułatwia prostowanie. Jest bardzo wytrzymała i z pewnością posłuży nam na długie lata. Można jej uzywać każdego dnia. Najlepiej uprzednio nawilżyć włosy odżywką. Polecam.

Świetna prostownica która doskonale pełni swoją funkcję. Szybko się nagrzewa, dość dobrze leży w dłoni i jest bardzo wytrzymała. Minusem jest jej wielkość i waga, przez co moje ręce szybko się męczą. Polecam jednak ten produkt ponieważ nawet najbardziej kręcone i niesforne włosy dają się okiełznać.

bardzo nowoczesny sprzęt jest bardzo dobrze wykonany. jest energooszczędny dzięki czemu rachunki za prąd znacznie nie wzrosną. Bardzo dobrze prostuje włosy krótkie jak i długie dzięki czemu jest uniwersalny. Polecam serdecznie ten produkt.

Prostownica ta nagrzewa się w ekspresowym tempie i jest bardzo fajna w użyciu. Jest mała i zgrabna, dlatego jest bardzo poręczna. Prostownica dobrze i szybko prostuje włosy. Nie wysusza ona włosów a wręcz mam wrażenie, że po jej użyciu mają one większy połysk. Serdecznie polecam.

Moja przyjaciółka posiada taką prostownicę i jest bardzo zadowolona. To dobry produkt w przystępnej cenie. Ta prostownica bardzo ładnie prostuje włosy, jest poręczna i ma wygodna rączkę. Szybko się nagrzewa i ma regulację temperatury. Nie niszczy włosów. Polecam zakup

Sama firma Braun słynie z wysokiej jakości produktów, również i ta prostownica ma same zalety. Szybko się nagrzewa i ma regulację temperatury. Dobrze prostuje włosy i przy tym ich nie wyrywa. Cena produktu raczej przystępna. Polecam.

Prostownica ta bardzo dobrze sprawdza się podczas zabiegu prostowania włosów. Jest delikatna, nie szarpie włosów, dzięki czemu nie niszczą się tak jak przy użyciu innych prostownic. Ponadto dobrze leży w dłoni, ma odpowiedniej długości kabel.

Ta prostownica jest najlepszą jaką kiedy kol wiek miałam w ręku i jaką używałam. Natomiast moja koleżanka robi fryzury na wesela itp tak sobie dorabia. Wystarczy jedno pociągnięcie i włosy są proste jak drut. Cena jest wysoka i tylko to jest wadą .