Braun Satin Hair 7 ST710

4,5

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Braun Satin Hair 7 ST710 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Prostownica firmy Braun. Mimo, że Braun ma uznaną markę na rynku, to jednak ten model pozostawia wiele do życzenia. Prostownica wolno się nagrzewa i jest bardzo delikatna, nieodporna na wstrząsy i łatwo ulega zniszczeniu. Zdecydowanie odradzam ten zakup.

No cóż, jak za kwotę, którą dałam za ten produkt, oczekiwałam lepszych efektów. Prostownica nie niszy włosów, co jest jej dużym plusem, jednak wyprostowanie włosów jest bardzo czasochłonne. Aby fryzura dobrze wyglądała trzeba bardzo się napracować. Prostownica dość długo się nagrzewa. Poza tym minusem produktu jest to, że nie jest wielofunkcyjny. Prostownica Braun ES2 nie zachwyciła mnie.

3. c...5

Przez rok byłam naprawdę z niej zadowolona, ma wiele zalet... Jednak czar prysnął, gdy pewnego dnia po prostu wysiadła. Najpierw zgasł wyświetlacz, później temperatura, została tylko jonizacja, bez przerwy. Oddałam ją do serwisu, jednak wyrok był smutny: kupić nową, nie do naprawy. Mają tak miniaturowe części, że są robione pod mikroskopem, więc ręczna naprawa nie wchodzi w grę. Nie polecam. Nawet nie wiem, jak ocenić.

Włosy prostuje idealnie.Niestety po zastosowaniu włosy są trochę oklapnięte.Najgorzej jest, gdy po ok. 2 godzinach końcówki się podkręcają.Stosuję wtedy żel lub po prostu prostuję je jeszcze raz.Wtedy włosy są idealnie proste przez 2-3 dni.Dodatkowo dzięki jonizacji włosy mniej się elektryzują i są o wiele gładsze.Ogólnie prostownica jest bardzo dobra ale miałam lepsze.

5. 9...a

Jak dla mnie strasznaa ! Sądząc po opiniach skusiłam się na nią wydając około 200 zł. Mimo tego że szybko się nagrzewa i faktycznie dobrze prostuje, moje włosy jeszcze nigdy tak źle nie wyglądały. Przypominają istne siano, nie wspominając już o popalonych końcówkach. Jak dotąd używałam zwykłej prostownicy i wszyscy dziwili się co robię, że nie mam zniszczonych włosów po codziennym jej używaniu. Teraz wyglądają jakby przeszły ciężkie zabiegi chemiczne o.O ! Jeżeli chodzi o jonizację - podobno miała chronić włosy przed zniszczeniem a według mnie jeszcze bardziej się do tego przyczynia (bynajmniej przy użyciu tej prostownicy). Nie wiem co się dzieje. Spodziewałam się idealnie prostych włosów bez znacznego zniszczenia. Jak widać nie cena wpływa na jakość produktu. Może jest w tym wina moich włosów, ale sądząc po sobie - szczerze odradzam !

Jej działanie porównuje do mojej obecnej prostownicy- angielskiej GHD- więc poprzeczkę stawiam jej dość wysoko. Prostownica Brauna bez rewelacji- za tą cenę spodziewałam się bardziej skutecznego urządzenia. Prostownica jest dość duża, przez co ciężka i mało poręczna. Plusem jest wyświetlacz i regulacja temperatury- minusem- miejsce jej umieszczenia ( w miejscu, w którym obejmujemy prostownicę w trakcie prostowania włosów- paranoja!) Prostownica nie radzi sobie z moimi włosami. Ciężko było je wyprostować, trwało to długo i było dość męczące, a efekty nie były zbyt zadowalające. Była to moja czwarta, profesjonalna prostownica do włosów jedna z tańszych (a i tak droga), co niestety dało się zauważyć.

Używałam ją przez jakiś czas jednak uważam, że nie jest warta swojej ceny. Prostownica dość wolno się nagrzewa, nie nadaje się do mocnych, grubych i kręconych włosów. Efekt początkowo dobry lecz nie utrzymuje się dość długo. Daje 3 gwiazdki, ponieważ mojej koleżance pasuje, dlatego uważam, że trzeba ją wypróbować i zobaczyć jak działa na nasze włosy.

Generalnie wydawało mi się, że skoro jest jedną z nowszych prostownic i za taką cenę to włosy będę miała idealnie proste i nie będą się tak niszczyć. Ok... Dobrze prostuje, sotsuję do niej kosmetyki z salonu fryzjerskiego, a efekt nie utrzymuje się długo i włosy niszczą się tak samo... Równie dobrze mogłam kupić prostownicę za 70-80zł., ponieważ nie widzę różnicy...

Kupiłam ten produkt za ok. 180 zł licząc na naprawdę dobrą stylizację , widziałam same pozytywy więc się skusiłam i bardzo się rozczarowałam :(...Włosy się niszczą ale może ze względu na moje delikatne włosy z natury ?!..Może jakoś zle je prostuje?Włosy się podwijają dobrze prostują się tylko na max temp POMOCY!

10. 7...b

Mówiąc szczerze troszkę się rozczarowałam.Za tę cenę naprawdę spodziewałam się rewelacji,a mam...popalone końcówki włosów:-/przy mniejszej temperaturze prostownica nie prostuje juz tak dokładnie.Poza tym włosy faktycznie,są niby wyprostowane,ale jakieś takie szorstkie i strasznie wymęczone.P o prostowaniu wyglądaja zwyczajnie niezdrowo.Możliwe,że wszystko zależy od gatunków włosów,ale DOBRA prostownica poradzi sobie z każdymi.Krótko mówiąc:raczej nie polecam.