Braun Satin Hair 7 ST710

4,5

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Braun Satin Hair 7 ST710 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 7...b

Mówiąc szczerze troszkę się rozczarowałam.Za tę cenę naprawdę spodziewałam się rewelacji,a mam...popalone końcówki włosów:-/przy mniejszej temperaturze prostownica nie prostuje juz tak dokładnie.Poza tym włosy faktycznie,są niby wyprostowane,ale jakieś takie szorstkie i strasznie wymęczone.P o prostowaniu wyglądaja zwyczajnie niezdrowo.Możliwe,że wszystko zależy od gatunków włosów,ale DOBRA prostownica poradzi sobie z każdymi.Krótko mówiąc:raczej nie polecam.

2. 7...9

Super wygląd (prostwnicy i włosów)
    Oszczędzam czas
    Błyskawicznie się nagrzewa, nie wyrywa włosów. Proponuję prostownicę tylko z jonizacją (suszarkę do włosów również z jonizacją) włosy wyglądają super, są proste, lekkie, miękkie, i nie elektryzują się, itd. SUPER!!
    Cena do 200zł jak za ten sprzęt bardzo przystępna!!
    POLECAM

3. f...b

Dotąd używałam zwykłej prostownicy - mam na myśli chinszczyznę z marketu za 40 zł- więc jaka była radość gdy po 30 sekundach płytki w prostownicy były nagrzane a włosy w 5 minut wyprostowane i gładziutkie aż miło. Ustawienie temperatury pozwala na ograniczenie niszczenia włosów a funkcja jonizacj nadaje połysk włosą. Naprawdę polecam ten produkt.

4. 2...d

Według mnie to najlepsza prostownica na rynku. Miłam okazję wypróbować różne, jednak żadna nie była tak dobra. Prostownica nagrzewa sie bardzo szybko, podczas prostowania sunie gładko, nie wyrywa włosów. Po stylizacji włosy są gładkie i miękkie (rownież zasługa jonizacji).
    Polecam !!!

5. f...f

Kupiłam po przestudiowaniu wielu wątków na temat prostownic. Szukałam dobrej prostownicy w cenie ok.200 zł, z jonizacją, ceramiką, regulacją temperatury i o sporej mocy. Ta prostownica ma to wszystko i bardzo dobrze prostuje włosy. Porównując ją z Efalockiem, który kosztuje tyle samo, zdecydowanie wybrałabym Braun. Zastanawiałam się jeszcze nad Ga.ma ale nie miała regulacji temperatury i dlatego odpadła bo nie chcę męczyć swoich włosów temp.200 stopni.

6. 9...a

Jak dla mnie strasznaa ! Sądząc po opiniach skusiłam się na nią wydając około 200 zł. Mimo tego że szybko się nagrzewa i faktycznie dobrze prostuje, moje włosy jeszcze nigdy tak źle nie wyglądały. Przypominają istne siano, nie wspominając już o popalonych końcówkach. Jak dotąd używałam zwykłej prostownicy i wszyscy dziwili się co robię, że nie mam zniszczonych włosów po codziennym jej używaniu. Teraz wyglądają jakby przeszły ciężkie zabiegi chemiczne o.O ! Jeżeli chodzi o jonizację - podobno miała chronić włosy przed zniszczeniem a według mnie jeszcze bardziej się do tego przyczynia (bynajmniej przy użyciu tej prostownicy). Nie wiem co się dzieje. Spodziewałam się idealnie prostych włosów bez znacznego zniszczenia. Jak widać nie cena wpływa na jakość produktu. Może jest w tym wina moich włosów, ale sądząc po sobie - szczerze odradzam !

7. 9...0

Mam długie i lubiące się falować włosy, które zawsze prostowałam u fryjera. W końcu postanowiłam zająć się nimi sama i po przeczytaniu wielu artykułów o różnych prostownicach wybrałam Braun'a i muszę przyznać, że nie żałuję zakupu. Poczynając od wyglądu, a kończąc na funkcjonalności daję jej 9 z 10 pkt. Nie muszę nastawiać zbyt wysokiej temperatury, włączam jonizację i w ciągu najwyżej 15 minut mam ładne proste włosy. Uważam, że jeśli ktoś narzeka na tą prostownicę to albo ją źle używa, albo w ogóle nie powinien używać żadnej prostownicy. W dzisiejszych czasach, przy tak dobrych kosmetykach i rozsądnym używaniu takich sprzętów, można sobie pozwolić na super wygląd bez problemów i kombinowania (a ta prostownica naprawdę w tym pomaga).

Prostownica naprawdę zasługuję na uznanie. Daje szybki efekt bardzo lśniących i prostych włosów. Gwarantuje, że warto ją zakupić. A co do niszczenia włosów: Ostatnio rozmawiałam na ten temat z bardzo dobrym fryzjerem i powiedział, że dobra prostownica( czyli ta) nie niszczy aż tak bardzo włosów. Jest to zniszczenie porównywalne do suszenia włosów suszarką. Wiele więc zalezy od rodzaju włosów jakie ktoś posiada. Śmiało więc można zakupić prostownicę.

9. 1...b

Miałam zwykłą prostownicę , następnie kupiłam tą , różnica była niesamowita,włosy lśniące , prościutkie po prostu super:) Teraz jak używam ją od już pół roku jakoś nie zauważam już tego blasku od jonizacji ale i tak ją lubię:)

10. 2...b

Jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy, szybko się nagrzewa i świetnie prostuje włosy. Dla mnie jedyną wada jest brak klipsa do zamknięcia i uchwytu do zawieszenia, no ale może jestem zbyt wymagająca ;)