POŚCIEL DZIECIĘCA DO ŁÓŻECZKA - 3 ELEMENTOWA PLAŻOWE DOMKI

178,00 z wysyłką od 195,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 35 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu POŚCIEL DZIECIĘCA DO ŁÓŻECZKA - 3 ELEMENTOWA PLAŻOWE DOMKI.
Zdrowy sen to jeden z najważniejszych elementów życia dziecka. SangoTrade dba, aby Twój maluch spał spokojnie i śnił kolorowo. Nasze wzory projektowaliśmy z myślą o tym, by ożywiały każdy dziecięcy pokoik. Prezentuje my zestaw białych pościelek z motywem plażowych domków

Wzestawie:
  • Poszewkana kołderkę (135x100cm)

  • Poszewkana poduszeczkę(40x60cm)

  • Ochraniaczna szczebelki (30x180cm)

(+/- 2cm)

Tworzącpiękny, trójelementowy zestaw pościelido łóżeczka dla Twojegodziecka,wykonanych w 100%z wysokiej jakości bawełnyo gęstym splocie nitek, zadbaliśmy w każdym calu o bezpieczeństwo:

Poszewkana poduszkęzapinanajest na suwak bez uchwytu, aby maleństwo nie mogło włożyćgo do buzi. Na poszewcenie ma też żadnych naszywanych aplikacji.

Poszewkana kołderkę jestdwustronna, nie tylko zapinana na zamek bez uchwytu, aledodatkowo został on przykryty zakładką, dzięki której w ogólenie jest widoczny.

Ochraniaczna szczebelkiwypełniony jest wysokogatunkową włókniną poliestrową o sporejgramaturze (400g), dzięki czemu nie musisz się już martwić ojakiekolwiek uderzenie. Wielkązaletą naszego ochraniaczadołóżeczka jest9 szerokich i mocnych troczków, dzięki którym mamy pewność, żenie będzie się obsuwał czy wyginał. Wypełnienie ochraniaczamożna wyjąć – nie ma problemu z praniem.

Jakdbać o nasze dziecięcepościele?

  • prać wtemperaturze 40°

  • prasować wtemperaturze do 150°

  • niestosować środków wybielających

  • nieczyścić chemicznie

  • niesuszyć w suszarce bębnowej
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • pościel do łóżeczka,pościel dziecięca,ochraniacz do łóżeczka,
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.