Apple iPhone SE 32GB Gwiezdna Szarość

• Srebrny
  • Szary
  • Złoty

1. pirlo

poprzednim telefonem jaki miałem był iphone 5 kupiłem SE ze względu na przywiązanie to kształtu tego telefonu, chodzi bez zastrzeżeń, gorąco polecam chodź niektórym jest za mały ale dla mnie idealny:)

2. Nati

Kolejny nabytek tej firmy. Cała moja rodzina od lat korzysta z iphonów i z uwagi na niezwykłą intuicyjność w użytkowaniu, a do tego przepiękny wygląd nie zamieniłabym tych telefonów na żadne inne.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  3. Kuba

Jeśli ktoś szuka smartfona, który mieści się w kieszeni i ma spore jak na swój rozmiar możliwości to jest doskonały wybór. To mój drugi SE i uważam, że za obecną cenę jest świetnym wyborem.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    Wady
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • działa wolno
    • opóźniona reakcja na dotyk
    • słaby głośnik (rozmówca mnie nie słyszy)
    • zdjęcia kiepskie

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone SE 64GB Gwiezdna szarość

Bateria jak na współczesne standardy jest bardzo dobra.
    Ekran 4" jest dziś mały, co sprawia że telefonu używamy bardziej jak telefonu niż (kolejnego) okna na świat, a do bardziej wymagających rzeczy sięgamy po tablet czy komputer. W ostatecznym rachunku uważam to za zaletę, zwłaszcza że ekran jest CAŁKOWICIE WYSTARCZAJĄCY do normalnego używania (smsy, maile, nawigacja, zdjęcia itp). Po prostu Fejsbuki nie są takie komfortowe :)
    Płynność i szybkość działania to szok dla osoby, która przechodzi z Androida (Nexus 5). Telefon jest funkcjonalny, ma wszystkie potrzebne do zabawy i pracy funkcjonalności - natomiast po przejściu z androida bardzo brakuje "bąbelków" - więc jeśli ktoś korzysta np. jednocześnie z nawigacji i Yanosika to może być problem.
    Nowe wnętrzności w starej obudowie - dla jednych wada, bo telefon wygląda identycznie jak 5s, dla innych zaleta, bo ilość akcesoriów poraża. Można kupić absolutnie wszystko, od portfela na telefon i karty kredytowe po zewnętrzny obiektyw.
    Słuchawki są fatalne. Przyzwoita jakość dźwięku jest całkowicie pogrążona przez śliski materiał, który sprawia że nawet podczas marszu trzeba je co chwilę poprawiać, nie mówiąc o bieganiu.
    Cena jest zachęcająca, zwłaszcza za wersję 16GB - którą całym sercem odradzam z powodu braku slotu na karty pamięci. Realnie dostajemy 11GB (resztę zajął system). Dodajemy kilkanaście aplikacji, ściągamy mapy offline żeby nie płacić za roaming i okazuje się że miejsca na zdjęcia już nie ma. Taka pojemność przy świetnym aparacie 12MP, kamerze full HD czy kręceniu w 240 FPS to po prostu nieporozumienie.
    Do telefonu już na początku warto dokupić jakieś etui/pokrowiec, bo delikatnie uniesiony ekran nad bryłę konstrukcji spowoduje roztrzaskanie ekranu przy pierwszym niefortunnym upadku - ceny wahają się od 2 zł za silikon, przez 50 zł za bardzo ładne futerały po kilkaset zł za skórę lub np. etui z dodatkową baterią.
    Iphona SE po pewnym czasie używania mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy chcą mieć NORMALNY TELEFON, jednocześnie nie rezygnując z zaawansowanych funkcjonalności jak nawigacja, internet, aplikacje.

Jak dla mnie super telefon. Jest to praktycznie ten sam telefon co iPhone 6s tylko w mniejszym wydaniu, a co za tym idzie cena tez jest dużo mniejsza.
    Jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego telefonu, mam go ponad rok i jest naprawdę godny polecenia

Zalety
    • - coraz ciężej chodzi na ios 11
    • +małe wymiary
    • +piękny wygląd
    • +szybko się ładuje
    • +szybkość telefonu
    • +wydajność baterii
    • brak jonizowanego szkła (jak w 6 i 6s)
    • grzeje się
    • słabe działanie touch id
    • wgranie dzwonków
    • zdjęcia kiepskie
    • znajomi nie widzą
    • że zmieniłem ip5
    Wady
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • bluetooth nie działa w m2m
    • czas pracy na baterii
    • opóźniona reakcja na dotyk
    • słaby głośnik (rozmówca mnie nie słyszy)
  6. R...t

Porządny telefon. Niezbyt duży, w sam raz do kieszeni. Spora moc procesora. W zestawie ładowarka i słuchawki (szkoda, że nie jest dodawany jakiś "case" i/lub folia/szkło ochronne).

7. indyk13

IPHONE SE spełnia moje oczekiwania, wszystko działa jak powinno działać w takich urządzeniach. Kompaktowy kształt, dla ludzi z niedużymi dłońmi. Bardzo polecam tą akurat wersję.

8. Pozdro Byku

Wszystko ok. Klasa sprzęt i co ważne nie jest to wielki klamot. Mój pierwszy iPhone ale jak na razie innej marki nie chcę. Kupiłem dwa, dla siebie i dla żony. Polecam.

9. Karina

Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu. Telefon działa szybko, płynnie, nie zacina się. Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Jednak bateria mogłaby działac nieco dłużej.

Zalety
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • brak jonizowanego szkła (jak w 6 i 6s)
    • grzeje się
    Wady
    • czas pracy na baterii
    • działa wolno
    • opóźniona reakcja na dotyk
  10. Michał K.

Dobry telefon. Z punku widzenia użytkownika, jest niska awaryjność produktu, ponieważ rzadko trafiający do serwisu. Jedynym kompromisem jest wyświetlacz 4 calowy.