Apple iPhone SE 32GB Gwiezdna Szarość

• Srebrny
  • Szary
  • Złoty

1. wacwarz

iPhone SE 32 GB wart jest zapłaconej za niego kwoty. Nie mam szczególnie wygórowanych wymagań i do codziennego użytku jest bardzo dobry. Jego pozytywne cechy to niewielkie rozmiary, intuicyjne menu, łatwość dostępu do aplikacji, szybkość działania, bardzo dobra jakość zdjęć, bardzo dobra jakość dźwięku, jakość wykonania duża ilość darmowych aplikacji w AppStore.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  2. Gruby_Czarny_Kot44

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone SE 64GB Gwiezdna szarość

Jestem niesamowicie zadowolona z zakupu iPhone'a SE. Całe życie pracowałam na androidach i wydawało mi się, że iOS to jakaś czarna magia, a ci co zachwalają, są jacyś inni :) Aż tu nagle pach, taki kobiecy impuls, pomyślałam: a co mi tam, kupię sobie, przetestuję, zobaczę czym to tak się zachwycają posiadacze jabłka. I to był strzał w 10, miłość od pierwszego włączenia. Telefon świetnie spełnia swoją rolę, system pracuje szybko, płynnie. Jakość puszczanej muzyki z głośników jest dobra, zdjęcia robi również dobre. Przez wiele lat byłam wierna Sony i uważałam, że lepszego smartphone'a niż Xperia nie będę miała. Teraz wiem, że żyłam w błędzie. SE to mały, poręczny telefonik o parametrach 6S, zamknięty w obudowie 5S. Polecam każdemu, kto ma taką kwotę na wydanie telefonu. I od razu uprzedzam, nie bierzcie 16GB, będziecie żałować (chyba, że nie robicie zdjęć, nie wrzucacie muzyki) tak małej pojemności. Według mnie minimum to 64GB. Jeśli chodzi o mnie polecam śmiało. Użytkuję od miesiąca i mam nadzieję, że to będzie zdrowa "przyjaźń" na lata ;)

3. gbz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone SE 16GB Różowe Złoto

To mój pierwszy telefon od Apple, wcześniej miałem tylko androidy i wp, miedzyinnymi lumie, z3 compact i huawei p9. Iphone jest dla mnie tym czego szukałem przez długi czas i nie mogłem tego znaleźć w androidzie - szybkość działania, brak bałaganu na smartfonie (usuwane aplikacje nie zostawiaja smieci bo system jest zamkniety), aplikacje wszystkie co mialem na androidzie są. Ktos powie no dobra ale przeciez to samo jest w windows phone - miałem równiez lumie na WP i naprawde nie ma co porównywać sklep na windows phone jak i sama jakość aplikacji i ich przejrzystość pozostawia wiele do życzenia. iOS to prawdziwy król smartfonów a android jest jego marną kopią z mulącymi aplikacjami, drenażem baterii i tysiącem telefonów z tysiącami więcej problemów. Na samym koncu tego zestawienia postawil bym windowsa phone. Jezeli szukasz telefonu który poprostu działa jak burza to polecam iphone. Nie zwalnia z biegiem czasu jak androidy, nie interesujesz sie modowaniem, rootowaniem i innymi pierdołami bo czujesz, ze nie masz czasu juz na takie bzdury żeby telefon działał jak trzeba, a jednak koniec końców i tak zmieniasz na kolejny model licząc ze teraz bedzie lepiej, zasmuce cię, nie - nie bedzie lepiej. Otwartość Androida jest jego gwoździem do trumny, bo nie bedzie sie nigdy dało dopracować tak aplikacji zeby dzialaly idealnie na kazdym telefonie z androidem z racji tego ze sa rozne procesory, uklady graficzne, wersje systemu. Iphone z pewnością jest dla ludzi którzy nie mają czasu ani chęci bawić sie z telefonem, tylko potrzebują go do działania - płacę wymagam ot co! Sa standardowe dzwonki niby jakies mozna kupic za 1,29 euro albo wgrac jakoś z komputera - nie wiem nie mam czasu te co są wbudowane są całkiem ok, tapety nie zmieniam podoba mi sie. Personalizacja? wszystkie ikonki sa na pulpicie pokazują sie na nich cyferki jezeli są jakieś powiadomienia z danej aplikacji mozna ustawic która ma pokazywać która nie, oczywiscie belka powiadomień też jest(dużo ladniejsza niz w androidzie) niby nie można zmienic lunchera jak w andku ale tak jak pisalem wczesniej, nie każdy ma ochotę sie bawić z takimi rzeczami. Bateria jest świetna, przynajmniej w tym modelu - innych nie mialem, bardzo dobra oszczędność w deep sleepie(android moze sie schować), swietny port Lightning, mozna wtyczkę wkładać obustronnie. Czy w takim razie telefon ma jakieś wady? Jezeli chodzi o mnie to ma, ale nie są na tyle istotne żeby myśleć o sprzedaży go ponieważ plusów ma znacznie więcej, brak radia fm, slaby zasieg wifi, kiepski czytnik lini papilarnych(w porównaniu do huawei p9), brak osobnego ustawienia dzwieku powiadomień, alarmu i głośnosci dzwonka(wszystko jest jako jedno). Ograniczona aplikacja pushbullet nie pokazuje powiadomień w przeglądarce na komputerze(jak np ktos do nas dzwoni) przez to ze ios jest systemem zamknietym nie da sie z tymi nic zrobic, Rozmiary wyswietlacza? Jak kto woli - wiekszosc stron jest mobilna więc przegląda sie je bardzo dobrze, inne na większych wyswietlaczach i tak trzeba powiększać, za to otrzymujemy kompaktowość. Kilka lat temu jak wychodził galaxy S kazdy mówił kolos 4 cale - za duzy, takiego nie chce. A teraz producenci wam wciskaja kity że większe jest lepsze bo duzy ekran bo fajnie widać przy okazji dorzucając rozdzielczość full hd albo 2k ze niby ktos zobaczy szczegóły, ale cena za to idzie w góre a wiekszość ludzi to łyka :) Ja wreszcie przejzałem na oczy i juz wiem ze chocbym za kilka lat miał kupować telefon to bedzie to znow apple i chocby nawet 4tysiaki kosztowal to łykne go na 20 rat 0%, i bede duzo bardziej zadowolony od tych wszystkich tworów ios podobnych jak android i wp czy bóg wie czego tam do tego czasu nie wymyslą,

4. E...a

Sprzedałem żonę, psa i matkę żeby kupić ten telefon ale było warto. Tylko pecha miałem bo mi osioł obtłukł tylną szybkę jak jedliśmy proso i teraz sprzedałem go jakimś Austriackim zboczeńcom. A problem z ładowaniem wcale mi nie przeszkadza bo i tak kabla mi do szopy nie pociągneli bo się z sołtysem w remizie pobiłem, ale to nieważne.

5. Barbara

Zakup udany, jedynie zastrzeżenia to do baterii - niestety jeden dzień intensywniejszego oglądania filmików na you tube i pada 😔 ale poza tym prosty w obsłudze, intuicyjny i wielkość mi odpowiada - nie jest tak duży jak inne smartfony

Zalety
    Wady
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • czas pracy na baterii
  6. ZetDe

Pierwszy "smartfon", który zostaje u mnie na długo. Do androida nie mogłem nigdy przekonać się. Podstawowa zaleta: prosta i intuicyjna obsługa. No i całkiem niezłe zdjęcia. Jedyna wada: trochę słaby zasięg.

7. Luke

iPhone SE to klasa sama w sobie, najlepszy produkt Apple z jakiego miałem okazję korzystać. W klasie smartfonów z wyświetlaczem do 4'' jest bezkonkurencyjny. Przez długie lata będzie nie do pobicia...

8. Adam

Nie jestem zwolennikiem dużych smartfonów. Telefon musi się zmieścić w kieszenie. Tak, że była to dla mnie naturalna przesiadka z iphone 4s. Wyraźnie odczuwa się wzrost wydajności jak i jakości aparatu.

9. KODA

Zawodowy telefon, spełnia oczekiwania. Po przesiadce z androida lekki niepokój na pierwszych etapach konfiguracji ale płynność działania, design i cała reszta rekompensuje wszystko z nawiązką. Polecam!

Zalety
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • czas pracy na baterii
  10. Eliot Capone

Minął 1 rok odkąd posiadam Iphone SE. Wcześniej używałem HTC i ostatnio Samsunga S 4. Co tu dużo mówić. Bateria trzyma 1 dzień i to jedyna wada. Telefon zgrabny, jakość połączeń / głosu doskonała. Nic się nie wiesza, pracuje płynnie, robi kapitalne zdjęcia. Gorąco POLECAM ! Następny również będzie iPhone.