Apple iPhone SE 32GB Gwiezdna Szarość

• Srebrny
  • Szary
  • Złoty

1. Daniel

Nigdy nie myślałem o iphonie, ale chciałem mieć mały telefon który po prostu działa. Aby zadzwonić, napisać smsa, sprawdzić maila, czasami coś przeglądnąć na necie. Niestety na rynku nie ma takich aparatów, wszyscy producenci uparli się aby produkować wielkie niewygodne cegły. Iphone SE jest świetnym nabytkiem. Jestem z niego bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić kazdemu.
    Jeśli ktoś się zastanawia czy ekran nie jest po psostu za mały to informuję że nie jest :)

Zalety
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • czas pracy na baterii
  2. kami

Przeszedłem z Androida na iPhona. Korzystam z niego kilka dobrych dni i uważam, że jest to najlepszy telefon.
    +jest bardzo poręczny
    +robi bardzo ładne zdjęcia
    +szybko działa
    +bateria wytrzymała cały dzień intensywnego używania telefonu
    +łatwy i intuicyjny system
    I oczywiście kilka minusów:
    -brak w niektórych aplikacjach przycisku cofnij jak to jest w Androidzie
    Moim zdaniem iPhone SE to bardzo interesujący telefon, który może śmiało walczyć z flagowymi modelami Androida.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  3. KSiTY

Iphone Se jest wyjątkowym wydaniem jest mały i bardzo szybki :) na minus tylko bateria ;) no i dla niektórych rozmiar mógłby być troszkę większy 4,7 co tu jeszcze można dodać może to że są na nim aplikacje które są płatne dla androida i odwrotnie np do edycji wideo jest darmowa dla Iphone a dla Androida płatna :) Bardzo dobrze nagrywa filmiki :) płynnie w 60kl/s

Zalety
    • +szybko się ładuje
    • jakość materiałów
    • płynność
  4. Mariusz

Telefon mogę polecić osobom, które wiedzą co kupują. Ma swoje wady ale całokształt jest na plus. Do ideału wg mnie brakuje nieco większego ekranu kosztem ramek, nieco większej baterii i Siri powinna gadać po polsku ...i to wszystko!! Do tej pory telefony z androidem zużywałem 1/rok. Jedyny telefon, z którym wytrzymałem dłużej to iphone 3 (używałem przez 3 lata) ...mam nadzieję, że tym razem również się nie zawiodę.

Zalety
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    Wady
    • czas pracy na baterii
  5. peper

Mój pierwszy iOS, po Androidzie i Widows-ie.
    pozytywy: wielkość, kształt, bardzo poręczny, jak na razie niezawodność, szybkość działania, jakość zdjęć
    minusy: zawiły iTunes spowodował, że po prostu jeśli chodzi o słuchanie "swojej" muzyki i traktowania tel. m.in. jako pamięci przenośnej, to ...wróciłem do tradycyjnego odtwarza mp3 :)
    podsumowując, nie zmienił bym decyzji, po 1 roku użytkowania SE dalej mi się podoba

Zalety
    • brak jonizowanego szkła (jak w 6 i 6s)
    • czas pracy na baterii
    • grzeje się
  6. OLEEE_OLEEE

Telefon świetny! Wcześniej miałam iPhone'a 4s i trochę przestał mi wystarczać, dlatego sięgnęłam po ten model. Jedyna wada to , że 16gb to trochę za mało (jednak APPLE usunęła ją i teraz minimalną pamięcią jest 32gb) oraz przedni aparat (tylko 1,2 piksele, a w iPhonie 6s niby 'zamienniku' ma aż 5 pikseli). Jednak mimo tych małych wad sprzęcik jest extra! Nie zacina się ii to jest super :) Serdecznie polecam!

7. Dariusz

Telefon marzenie. Rozmiar ekrany 4 cale: idealny, mogę sięgnąć kciukiem do wszystkich rogów ekranu. Wyświetlacz retina: bezbłędny. Jakość: idealna. 2GB RAMu robią wspaniałą robotę, a jeśli dodać procesor A9 to system działa błyskawicznie. Zdjęcia (aparat): powalające. Jak dla mnie telefon idealny.

8. k..p

Chyba najbardziej udana linia iPhone. Funkcjonalność 6s w niższej cenie i najładniejszej według mnie obudowie. Posiadałem telefony z Androidem, Windowsem i iOS i bezsprzecznie system Apple najbardziej mi leży. Jeżeli szukacie telefonu w dobrej cenie to trudno lepiej trafić - nie jest demonem szybkości jak iPhone 7 czy 8, ale w zupełności pownien wystarczyć przeciętnemu użytkownikowi

Zalety
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • czas pracy na baterii
  9. Kamila

Używam go około 3 miesięcy i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Poprzednio miałam iPhone 5, więc rozmiar telefonu jak najbardziej mi odpowiada. Robi bardzo dobre zdjęcia i szybko reaguje na dotyk. Jedyny minus - choć do zniesienia - to pojemność baterii, niestety przy normalnym używaniu, trzeba go codziennie ładować, ale to chyba domena wszystkich współczesnych telefonów.

Zalety
    Wady
    • bateria mogła by być pojemniejsza
    • czas pracy na baterii
  10. marek

Aparat mam krótko ale po 18 latach użytkowania kolejnych Nokii w tym modeli naprawdę i kultowych i topowych jestem wstępnie zadowolony. Z baterią na którą często narzekają nie jest tak źle, wystarczy wyłączyć Wi-Fi wtedy, gdy nie jest używane i trzyma trzy dni.