Anex Sport Q1 SP13 Ink Głęboko spacerowy

Fotelik: Brak fotelika w zestawie, rodzaj wózka: Miejskie (4 koła), rodzaj kół: Pompowane
2699,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

bezpieczeństwo
łatwość montażu

1. Gośka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP15 Gray Cloud Głęboko Spacerowy

Jestem zadowolona z tego modelu. Rzeczywiście waga czasami może być problematyczna ale nie mam więcej zastrzeżeń. Jest zwinny, wygodny, gondola jest głęboka. Najważniejsze, że maluch spi spokojnie nawet po wyboistych ścieżkach i zwinnie się prowadzi.

2. Michalina

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB05 Rainbow Głęboko spacerowy

Pierwsza rzecz ktora mozna powiedziec o tym wozku to ze prezentuje sie naprawdę pieknie. Nie raz ktos mnie zaczepil i pyral co to za wozek. Ale wyglad to nie jedyna zaleta. Prowadzi sie swietnie, jest funkcjonalny i wygodny. Jak dla mnie bomba

3. kinga

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB04 Graphit Noise Głęboko spacerowy

Bardzo fajny model wózka. Mamy drugie dziecko, poprzedni wózek sprzedany (wtedy jeszcze nie planowalismy kolejnego malucha) i szczerze ten model anex jest zdecydowanie lepszy! Bardzo polecam.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  4. Iza

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB03 Arch Q Głęboko spacerowy

Zdecydowanie tak. Wózek jest ok. dobrze się prowadzi, jest wygodny, skrętny. Idealnie radzi sobie z podwyższeniami na chodnikach. Jestem zadowolona że wybralismy właśnie ten model. Długo szukalismy ale finalnie uważam zakup za udany bardzo!

5. Ola

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Polecam. Mam ten model i jest ok. Kupiłam uzywany i był w super stanie, nawet myślę że podczas mojego używania mało się zniszczył. Bardzo trwały i porządny materiał.wykonanie itp.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  6. Kasia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 Sp13 Głęboko Spacerowy + Fotelik

Wózek super jeździ,lekko, zwinny i skrętny dzieki fajnym kołom,amortyzacja ok;rewelacja wypinanie gondoli, która jest głęboka, pojemna. Wózek naprawdę godny polecenia.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  7. Justyna

Wózek u nas sprawdził się bardzo dobrze. Prowadzi się go dobrze, jest skrętny i zwinny. Radzi sobie nieźle podczas spacerów po lesie. Kosz pod spodem jest pojemny. Ogólnie wózek prezentuje się elegancko.

8. Olka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 Ab03 Głęboko Spacerowy + Fotelik

Bardzo fajny wózek. Sprawdził się u nas jak najbardziej. Wygodny i lekko prowadzi, skrętny. Materiał z którego jest wykonany idealnie się sprawdza. Bardzo polecam.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  9. Kalina

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB02 Arch R Głęboko spacerowy

Cena moze nie nalezy do najmniejszych jednak tak jak trzeba za ceną idzie jakosc do ktorej nie mozna sie przyczepic. Drugi raz kupilabym ten sam wozek.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    • wygoda
  10. Ewelina

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Największa życiowa porażka z kupnem tego wózka, od nowości wozek trzeszczy jak stary rupieć , 2 miesiące wózek jeździ do serwisu i z powrotem, bo serwis nie potrafi naprawić usterki ... Serwis Anexa to również jedna wielka pomyłka. Brak słów. Ważne ,że kasa sie zgadza a reszte maja w *****