Anex Sport Q1 SP13 Ink Głęboko spacerowy

Fotelik: Brak fotelika w zestawie, rodzaj wózka: Miejskie (4 koła), rodzaj kół: Pompowane
2699,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

bezpieczeństwo
łatwość montażu

1. JonHal

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP15 Gray Cloud Głęboko Spacerowy

Bardzo wygodny wózek

2. Jagoda

Wózek ogólnie prezentuje się super. Torba mega duża, minusem jest brak przegródek w torbie i to, że ciagle się obkreca do góry dnem. Tak zszyta... Mega zwrotny i lekki, pod względem jazdy nie mam zastrzeżeń. Przetestowałam wieeele wózków, adamex, tako, coletto, amelis i w żadnym nie zakochałam się tak, jak w anexie! Większość wózków po napakowaniu zakupów tak opada, że maluszek zjeżdża w gondoli na sam dół. W anexie się to nie zdarzyło ani razu. Polecam z całego serca. Cena warta jakości.

3. karolina rymanow

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Świetny zakup! Początkowo byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ przeczytałam różne opinie o wózku, ale żadna z nich się nie sprawdziła. Prowadzi się leciuteńko, jest łatwy w montażu i demontażu, wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, ogromny plus za dosyć głęboką gondolę i zasuwaną na zamek osłonkę dla nóżek dziecka i przede wszystkim za wygląd! Wózek jest bardzo nowoczesny a dobór kolorów wspaniały! Polecam

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  4. zośka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB06 Wave Głęboko spacerowy

Super amortyzacja i b. lekko się prowadzi. Poszaleliśmy z mężem jeśli chodzi o kolor...jest taki wesolutki. Przed nami wyjazd na wakacje w góry zobaczymy jak się spisze. Pierwsze testy zaliczone na naszym wiejskim terenie. Bardzo fajny patent z tą maoskitierą i plecakiem. jak znalazł na wędrówki nie tylko po górach ale i też w praktycznym użytkowaniu. Polecem

5. Anka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 Sp13 Głęboko Spacerowy + Fotelik

Także go polecam. Bardzo dobry wózek, kupiony praktycznie w ciemno, a sprawdza się super. Poprzedni jaki mieliśmy, był sporo droższy a nie uważam żeby był mega lepszy. Ten jest zwinny, ma duże koła, dobrze się prowadzi, gondola duża, kolor rewelacja, zresztą tak jak materiał.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  6. Sylwia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 Ab06 Głęboko Spacerowy + Fotelik

Wózek spisuje się świetnie,użytkujemy go 2 miesiące. Jak na razie wszystko działa bez zarzutu, przede wszystkim liczyła się dla nas waga wózka mieszkamy na trzecim piętrze bez windy i jest naprawdę lekki polecam. Pięknie też się prezentuje, a to zasługuje na plus!

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  7. MamaIza

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Polecamy wózek całym sercem. Zarówno maluszek zadowolony jak i mama codziennie spacerująca i prowadząca. Nawet tacie pasuje. Naprawdę wygodnie i lekko sie prowadzi, koła są duże więc nie ma żadnych problemów, wózek jest naprawę wygodny, a przy tym po prostu piękny i w dobrej cenie dodatkowo.

8. karolla

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Wózek idealnie sprawdza się na każdym terenie, dzieciaczek spokojnie może spać, ponieważ amortyzacja działa idealnie. Łatwo się go składa/rozkłada. Fakt, wagę można odczuć, jednak dzięki temu wózek ma solidne wykonanie. Materiał się łatwo czyści. My jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu

9. Dominika

Wózek jest świetny, już widzę że to dobry wybór mimo że użytkujemy go dopiero kilka dni, idealnie podbija pod wysokie krawężniki, jest stabilny, łatwo się nim manewruje. Jest dużo miejsca na schowanie rzeczy. Torba pojemna. Polecam.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  10. Annka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB02 Arch R Głęboko spacerowy

Polecam, bardzo fajny wózek. Gondola długa, praktyczna i wygodna, dobrze zabudowana, świetnie chroni dziecko przed wiatrem. Wózek jest zdecydowanie wart tej ceny.Niezwykle łatwy w obsłudze, zwrotny,lekki.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu