Anex Sport Q1 SP13 Ink Głęboko spacerowy

Fotelik: Brak fotelika w zestawie, rodzaj wózka: Miejskie (4 koła), rodzaj kół: Pompowane
2699,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Anex Sport Q1 SP13 Ink Głęboko spacerowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. karolina rymanow

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Świetny zakup! Początkowo byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ przeczytałam różne opinie o wózku, ale żadna z nich się nie sprawdziła. Prowadzi się leciuteńko, jest łatwy w montażu i demontażu, wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, ogromny plus za dosyć głęboką gondolę i zasuwaną na zamek osłonkę dla nóżek dziecka i przede wszystkim za wygląd! Wózek jest bardzo nowoczesny a dobór kolorów wspaniały! Polecam

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  2. Ewa

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB06 Wave Głęboko spacerowy

Polecam... :)

3. Marrta

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP15 Gray Cloud Głęboko Spacerowy

Bardzo fajny wózek, idealny. lekki, poręczny, dobrze się z nim spaceruje, w pełni bezpieczny dla malucha. Polecam. Duzy plus za wykonanie i design.

4. JonHal

Bardzo wygodny wózek

5. Olka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 Ab03 Głęboko Spacerowy + Fotelik

Bardzo fajny wózek. Sprawdził się u nas jak najbardziej. Wygodny i lekko prowadzi, skrętny. Materiał z którego jest wykonany idealnie się sprawdza. Bardzo polecam.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  6. Paulina

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB03 Arch Q Głęboko spacerowy

Wózek piękny, funkcjonalny, stabilny, skrętny. Gdybym miała wybierać ponownie, zdecydowałabym sie na ten sam model.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  7. Izka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB05 Rainbow Głęboko spacerowy

Nie zamieniłabym na żaden inny, jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tego wózka. Wszystko działa ok, 100% bezpieczny i wygodny, prowadzi się super. Skrętny, fajne koła, świetnie się prezentuje.

8. Ola

Bardzo polecam ten model wózka. Jest świetny. Wygodny i bezpieczny dla malucha. Jeździ się nim super. Skrętny, zwinny, rewelacja. A na pewno dodatkowym plusem jest ciekawy jego wygląd.

9. Justyna

Wózek u nas sprawdził się bardzo dobrze. Prowadzi się go dobrze, jest skrętny i zwinny. Radzi sobie nieźle podczas spacerów po lesie. Kosz pod spodem jest pojemny. Ogólnie wózek prezentuje się elegancko.

10. Karola

Zdecydowanie na Tak. Jesli ktoś jeszcze ma wątpliwości to raczej je rozwiać i kupować. Stosunek jakość cena ok, wózek zwinny, poręczny, koła super sobie radzą. Polecam.