Anex Sport Q1 SP13 Ink Głęboko spacerowy

Fotelik: Brak fotelika w zestawie, rodzaj wózka: Miejskie (4 koła), rodzaj kół: Pompowane
2699,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Anex Sport Q1 SP13 Ink Głęboko spacerowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Ewelina

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Największa życiowa porażka z kupnem tego wózka, od nowości wozek trzeszczy jak stary rupieć , 2 miesiące wózek jeździ do serwisu i z powrotem, bo serwis nie potrafi naprawić usterki ... Serwis Anexa to również jedna wielka pomyłka. Brak słów. Ważne ,że kasa sie zgadza a reszte maja w *****

2. magada

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP15 Gray Cloud Głęboko Spacerowy

Jedyny plus tego wózka to spora gondola (sporo miejsca dla dziecka) i kółka (w miarę dobrze znoszą las).. Reszta to... Gondola trudno się wypina ze stelaża, trzeba się czasem nieźle namocować, żeby ją wypiąć. Opuszczenie daszku gondoli wymaga dwóch rąk, a wciskane przyciski często się zacinają. Stelaż irytujące skrzypi, mimo oliwienia. No i spacerówka!!! Kompletnie mnie zaskoczył system regulacji pasów. Może ktoś zna prostszy sposób niż przesuwanie klamerek przy wierzgającym dziecku??? Poza tym pomimo zaciągnięcia tychże pasów luzy są takie, że mój synek swobodnie wyjmuje z nich rączki. Przyciski zwalniania podnóżka wciskają się bardzo ciężko. No i zdejmowanie spacerówki ze stelaża jest wyczynem samym w sobie. Zwłaszcza, gdy dziecko jeszcze nie stoi i trzeba tę operację przeprowadzić ze śpiącym dzieckiem w środku. Nie mam porównania z innymi wózkami, ale tego dziś bym Nie kupiła.

Wady
    • bezpieczeństwo
  3. Marek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Korzystamy z tego Anexa już ponad 11 miesięcy w tym już dość długo spacerówka. O ile stelaż i wszystkie funkcje z nim związane są ok, naprawdę łatwo i szybko się składa, gondola OK. Jednak spacerówka to jedna wielka masakra. Po 1 jest niewygodna, twarda. Nasza córa nie wysiedzi w nim długo. Reguluje się jak kij od szczotki - żeby regulować oparcie trzeba nieźle się nasilić (a piszę to jako facet), o systemie regulacji pasów już nie ma co komentować. Kupując tego Anexa nie należy się nastawiać na wózek 2w1 bo spacerówka jest słaba i lepiej szukać czego innego

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    Wady
    • wygoda
  4. Paulina

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP18 Yellow Stone Głęboko spacerowy

Wozek ogolnie jest na prawde fajny i rozumiem wszystkie "ochy i achy" rodzicow, ale po uzytkowaniu go juz 10 miesiecy (wciaz jedynie gondolke) mam 2 zastrzezenia:
    - jedno przednie kolko jest na innej wysokosci niz pozostałe i czasami na wybojach zaczyna obracac sie wokol wlasnej osi, przez co trudniej prowaci sie wózek
    - gondolka nie da sie ustawic calkiem poziomo. Podglowek jest lekko pochylony i nie da sie go wyprostowac, a kladac dziecko na brzuszku jest mu nierowno i bardzo duzo wysilku musi wlozyc zeby podniesc sie na raczkach. Korzystam z wózka tez po domu, np biore dziecko do kuchni, gdy pezygotowuje obiad i jest na brzuszku w wozku, ale nie jest to wygodny wozek do takiej pozycji. Drugi raz bym go nie kupila i zrobila lepszy research.

Zalety
    • amortyzacja
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    Wady
    • wygoda
  5. Jagoda

Wózek ogólnie prezentuje się super. Torba mega duża, minusem jest brak przegródek w torbie i to, że ciagle się obkreca do góry dnem. Tak zszyta... Mega zwrotny i lekki, pod względem jazdy nie mam zastrzeżeń. Przetestowałam wieeele wózków, adamex, tako, coletto, amelis i w żadnym nie zakochałam się tak, jak w anexie! Większość wózków po napakowaniu zakupów tak opada, że maluszek zjeżdża w gondoli na sam dół. W anexie się to nie zdarzyło ani razu. Polecam z całego serca. Cena warta jakości.

6. Gośka

Jestem zadowolona z tego modelu. Rzeczywiście waga czasami może być problematyczna ale nie mam więcej zastrzeżeń. Jest zwinny, wygodny, gondola jest głęboka. Najważniejsze, że maluch spi spokojnie nawet po wyboistych ścieżkach i zwinnie się prowadzi.

7. karolina rymanow

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 SP14 Foxy Głęboko spacerowy

Świetny zakup! Początkowo byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ przeczytałam różne opinie o wózku, ale żadna z nich się nie sprawdziła. Prowadzi się leciuteńko, jest łatwy w montażu i demontażu, wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, ogromny plus za dosyć głęboką gondolę i zasuwaną na zamek osłonkę dla nóżek dziecka i przede wszystkim za wygląd! Wózek jest bardzo nowoczesny a dobór kolorów wspaniały! Polecam

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  8. Ewa

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Anex Sport Q1 AB06 Wave Głęboko spacerowy

Polecam... :)

9. Marrta

Bardzo fajny wózek, idealny. lekki, poręczny, dobrze się z nim spaceruje, w pełni bezpieczny dla malucha. Polecam. Duzy plus za wykonanie i design.

10. JonHal

Bardzo wygodny wózek