Uratuj mnie! - Patrick George

5,0
Z wysyłką od 29,98 zł
dostępny

Uratuj mnie! - Patrick George - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Uratuj mnie! - Patrick George i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
5,0
akcja
jakość wydania
Jakieś 2 lata temu zobaczyłam film pokazujący tę książkę. Na próżno szukałam jej do kupienia. Był wyczerpany nakład na zagranicznych stronach. Jakim miłym zaskoczeniem było znalezienie jej dzisiaj w wydaniu Polskim z tego roku! Serdecznie polecam! Wspaniałe ilustracje, które pozostają w pamięci dziecka oraz dorosłego.
CHOĆ BEZ TEKSTU, ALE WSPANIAŁA
Ocena: 4,5/5
PIĘKNA ILUSTROWANA MDRA KSIĄŻKA, UWRAŻLIWIAJĄCA DZIECI NA KRZYWDE ZWIERZĄT.
Dla najmłodszych ciekawie pokazany świat zwierząt w ich naturalnym środowisku i w niewoli. Ładne ilustracje na pewno zainteresują każdego maluszka.
Ta książka jest po prostu FAN - TAS - TY - CZNA !!!
Podejmuje jakże trudną tematykę znęcania się nad zwierzętami.
Dodatkowo jej format jest bardzo oryginalny i zaciekawi z pewnością każde dziecko.
Do tej pory nie znalazłam lepszej, a zarazem prostszej książki do rozmowy z dzieckiem na ten temat.
Ta jakże prosta książeczka, praktycznie bez słów, jest mądrzejsza niż niejedna encyklopedia.
Miłość do przyrody i dbanie o nią to to, czego powinniśmy nauczyć nasze dzieci.
Przecież los wszystkich zwierząt raz całej planety w przyszłości będzie w rękach następnych pokoleń, w rękach naszych dzieci, a potem naszych wnuków.
Zapraszam do przeczytania recenzji tej książeczki na moim blogu:
Zalety
akcja
Czekałam długo aż pojawi się na polskim rynku, dobrze zrobiona, ciekawa. Kalki estetycznie i trwale wykonane. Bardzo refleksyjna zarówno dla dzieci jak i dorosłych
1 komentarz Zgłoś

Produkty rekomendowane