Valco Baby Snap 4 Sport Vs Tailor Made Denim Spacerowy

Liczba kół: 4, rodzaj kół: Pompowane, stelaż: Aluminiowy, typ siedziska: Rozkładane
1599,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka

bezpieczeństwo
łatwość montażu

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Valco Baby Snap 4 Sport Vs Tailor Made Denim Spacerowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. aga

Super sie prowadzi, lekki, zwinny. Super materiał. Złozony zajmuje mało miejsca. Jestem bardzo zadowolona.

2. Bartłomiej

Leciutki, łatwy w składaniu i składa się tak, że siedzisko jest w środku więc się nie brudzi podczas transportu.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    • wygoda
  3. Kuba

Znakomity produkt - używamy dopiero dwa tygodnie, ale jesteśmy zachwyceni. Wózek lekki, poręczny, bardzo jesteśmy zadowoleni.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    • wygoda
  4. AS

Wózek lekki, zwrotny i bardzo wygodny. Rozkłada się na płasko. Dziecku jest w nim wygodnie. Pasy bezpiecznie je trzymają. Kosz pod wózkiem całkiem pojemny

5. Anna

Wózek rewelacja, lekki zwrotny a przede wszystkim ma niewielkie wymiary po złożeniu. Syn zachwycony bo ma szerokie siedzisko. Polecam.

6. Iwona

Fajny wózek

7. anka458

Nie zamieniłabym na inny. ;)

8. Sylwia

Wózek prawie idealny :) Przeszliśmy już sporo kilometrów i oto moje odczucia: wózek prowadzi się rewelacyjnie, jest naprawdę lekki, jestem w stanie nieść pociechę na ręce a drugą ręką wciągnąć wózek po schodach. Jest bardzo zwrotny i stabilny (w przeciwieństwie do trzykołowego którego na nierównościach trzeba mocno trzymać aby się nie wywrócił). Kolor i materiał jest świetny. Budka naprawdę duża, chroni malca przed słońcem. Pasy zabezpieczają dziecko przed akrobacjami, jak na razie synkowi nie udało się z nich wyplątac co zdarzało się w starej spacerówce. Składanie - klik klik i już wózek jest złożony :) A teraz dwie niedogodności: rączka której nie da się regulować i zahaczanie nogami o hamulec przy szybkim marszu i dużych krokach. Aha no i cena.... mogłaby być nice niższa.

9. chmurka

Szukałam wózka lekkiego, który zmieści się do bagażnika i sprawdzi się nie tylko w mieście. Często muszę sama sobie radzić i mój dotychczasowy wózek był za ciężki i za duży. Zwłaszcza, że mieszkamy na 7 piętrze i muszę nosić wózek przynajmniej pół piętra.

Wybraliśmy australijski Valco BabY Snap Sport i z czystym sumieniem mogę go polecić.
    Świetny wózek - niesamowicie lekki, chociaż ma pompowane koła. Waży tyle, co moja przeciętna torebka do pracy. Bardzo dobrze się prowadzi i to na różnorodnym terenie. A jeśli trzeba - składanie jest proste, szybkie i można spokojnie wziąć dziecko na ręce i wózek na ramię i przejść kawałek.

Plusy:
    +waga piórkowa :)
    +zwrotny
    +nie ma problemów z podbijaniem
    +łatwy w składaniu (robię to trzymając moje dziecko)
    + po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca - mieści się w bagażniku Yaris i jeszcze jest miejsce na zakupy :)
    +po złożeniu sam stoi, więc nie zajmuje dużo miejsca w mieszkaniu
    +koła pompowane - mimo braku amortyzacji, dzieckiem nie buja ani nie trzęsie za bardzo, sprawdzają się na
    nierównym chodniku, kostce brukowej, drodze leśnej, trawie, terenie budowy ;)
    +duża buda, w upały możliwość wentylacji za pomocą podnoszonej płachty z tyłu ( w moim wózku jest lekko luźna i zastanawiam się jak ją uszczelnić na zimę, ale myślę, że to jest do zrobienia bez problemu)
    +pasy pięciopunktowe, łatwe w zapięciu- można zapiąć np. tylko biodrowe
    +duży kosz - jest dostęp do niego, nawet jak dziecko jest w pozycji leżącej
    +szerokie siedzisko
    +siedzisko można obniżyć do pozycji niemal leżącej
    +regulowany podnóżek
    +dwie kieszenie z tyłu na podręczne rzeczy
    + okienko, dzięki któremu możesz kontrolować poczynania dziecka

Minusy:
    brak amortyzacji - ale tutaj sprawdzają się pompowane koła
    brak regulacji rączki - ale jest umieszczona na takiej wysokości, że ani ja ani mój mąż nie mamy problemu (1,71 i 1,80)
    okienko na budzie i płachta z tyłu są na rzepy - nie jest to najtrwalsze rozwiązanie :) ale zobaczymy co będzie

+/-:
    regulacja siedziska za pomocą paska - nie każdy to lubi

Mój mąż nie był pewny czy wybrać ten wózek czy mutsy nexo, ale odkąd używamy Snapa - jest zachwycony i zadowolony z wyboru.
    Co najważniejsze, również mój synek go polubił.

Polecam!

10. Ilona

Wózek wygodny dla dziecka, fajny wygląd. Minusy to przede wszystkim rączka bez regulacji, pokryta tworzywem, do którego lubią przyczepiać się małe śmieci, puchy. Za tą cenę powinna być z eko-skóry i regulowana. Mam 165 cm wzrostu i jak dla mnie ta rączka jest usytuowana za wysoko i jest taka zwężana co też obniża komfort prowadzenia. Inny minus to przydałaby się odrobina amortyzacji na tylne koła, choć to przy pompowanych kołach minimalny minus. Ponadto jak wyżej pisano przy szybkim marszu nogami zaczepiamy o hamulec, jest to kolejna konsekwencja źle wyprofilowanej rączki do prowadzenia wózka, braku jej regulacji. Inny mały minus to spawy widoczne np. z przodu wózka. Wszystkie te minusy usunięto w wersji trend, ale z tego co mi wiadomo nie ma tam kół pompowanych, więc znowu brak ideału.