MANTA PROSTOWNICA MHS210 BEATRICE

4,1
darmowy odbiór w 370 sklepach

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie MANTA PROSTOWNICA MHS210 BEATRICE i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Martyna

Fajna, prosta w obsłudze prostownica. Nie posiada zaawansowanych funkcji, ale nie są one potrzebne.

2. Martyna

prosta prostownica, bez bajerów, ale z powłoką ceramiczną na płytkach. Działa bez zarzutów. Przy okazji w dobrej cenie. Polecam

Zalety
    • ładna
  3. roma

fajna prostownica, bardzo łatwa w obsłudze. Nie ma co prawda żadnych bajerów ale za taką cenę to nie powinno się nie wiadomo czego spodziewać. Faktem jednak jest że ładnie prostuje włosy, nie "przypala" ich i szybko się nagrzewa

4. inka

fajna prostownica za 30 złotych :) oczywiście nie ma tylu funkcji do prostownice za dwieście i więcej, ale jeśli komuś nie są potrzebne bajery to zdecydowanie się sprawdzi. Mam ją już jakieś pół roku i ładnie prostuje włosy,nie elektryzują się ani się nie puszą. Szybko się nagrzewa :)

5. Ola

Aha

Wady
    • szybkość nagrzewania