Adamex Vicco R10 Głęboko spacerowy

Fotelik: Brak fotelika w zestawie, rodzaj wózka: Miejskie (4 koła), typ siedziska: Rozkładane, rodzaj kół: Żelowe, dodatkowe wyposażenie: Osłona na nogi, Koszyk, Folia przeciwdeszczowa, Torba do wózka, Moskitiera
5,0
1799,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
PROMO 50 PLN ZA KAŻDE 500 PLN

bezpieczeństwo
łatwość montażu

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. Antek

Konkretny wózek dla rodziny, która dużo czasu spędza na spacerach lub podróżach. Wózek jest duży ale pakowny. Dodatkowo mamy stylowy design. Dużym plusem jest dodatkowa torba.

2. Lena

Bardzo dobry wózek. Świetnie sprawdził się w każdych warunkach i przede wszystkim w podróży, na czym bardzo mi zależało. Montaż jest bajecznie łatwy, a design przepiękny

3. Marysia

dobry stosunek ceny do jakości :) sprzet wysokiej klasy , przy okazji wygląda bardzo stylowo :D

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  4. Laura

Idealny! Mamy go z mężem od pół roku i muszę powiedzieć, że sprawuje się idealnie. Komfort spacerów jest bardzo duży, a to najważniejsze

5. Ewa

Uniwersalny i bardzo ładny. Wygodnie sie go prowadzi, gdybym miala wybrac wozek jeszcze raz wybralabym ten sam model

6. Kacper

Uniwersalny wózek, wielofunkcyjny z tym się zgodzę zdecydowanie, nie wymaga jakichs zdolnosci w składaniu .