DuoLife Collagen 750ml

Kupon
DARMOWA DOSTAWA od 49 zł

szybkość działania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie DuoLife Collagen 750ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. AMM

Produkt naprawdę dobrej jakości, dobrze wpływa na skórę, pod tym kątem kupiłam i sprawdza się. Już w trakcie picia pierwszej butelki cera twarzy znacznie się wygładziła. Kupiłam ratując ciało po przebytej ospie, myślę ze kolagen znacząco pomógł. Efekty są widoczne. Teraz sprawdzam aloes:) niestety cena produktów dosyć wysoka...

Zalety
    • dobrze wpływa na skórę
    • co jest widoczne
    • szybkość działania
  2. l...7

Nie znam dokładnego działania tego produktu, ale wierzę profesjonalistom, którzy polecili mi ten produkt. Bolały mnie stawy i po przyjęciu 2 butelek kolagenu mogę powiedzieć, że problem zniknął prawie całkowicie. Nie wiem na jak długo, ale teraz jestem zadowolona, bo nie muszę brać zastrzyków.

3. Jan

Jako kolagen w tej formie nie ma sobie równych w farmacji. Oczywiście z ceną można dyskutować. Jedynie co, to kwestia danych zawartości w płynie. Co i ile czego jest? Dawki referencyjne? Tego brakuje w opisie na butelce.

Zalety
    • dobrze wpływa na skórę
    • co jest widoczne
    • po otworzeniu trzymany w lodówce \
  4. Ireneusz

Innowacyjne właściwości kollagenu zachowują moje stawy i kości w świetnym stanie, doposażając je w potężną dawkę substancji odpowiedzialnych za ich funkcjonowanie. Przewlekłe bóle w kolanach ustąpiły w moim przypadku już po miesiącu przyjmowania.

5. Barbara

Zaczęłam go stosować od dwóch dni, jest dobry w smaku, co do skuteczności tego produktu mogę wypowiedzieć się po dłuższym stosowaniu. Sądzę że się nie zawiodę, ma dobry skład.

Zalety
    • po otworzeniu trzymany w lodówce \
  6. Marzena

Na pewno po dłuższym okresie stosowania efekty będą uchwytne , na razie używam 3 opakowanie i już jestem zadowolona , polecam wszystkim , szczególnie kobietą w moim wieku

Zalety
    • dobrze wpływa na skórę
    • co jest widoczne
    • po otworzeniu trzymany w lodówce \
  7. Krzysiek

Duo Life polecamy przy potrzebie wzmocnienia chrząstki stawowej, zwłaszcza po różnego rodzaju zwichnięciach, po operacjach chirurgicznych jak również polecam zapobiegawczo, zwłaszcza dla osób w wieku średnim i plus.

8. Ola

Mojej Mamie wyraznie i widocznie poprawily sie wlosy oraz jakosc skory, ma teraz piekna cere, mniej zmarszczek i zmniejszyly jej sie znaczaco worki pod oczami

Zalety
    • bez wad
    • efektywny
    • skuteczny
  9. Wiola

Polecam osobom majacym problemy ze stawami. Moje kolano dzieki temu suplementowi ma sie coraz lepiej. Uzywalam kiedys i na pewno kupie znowu!

Zalety
    • dobrze wpływa na skórę
    • co jest widoczne
    • po otworzeniu trzymany w lodówce \
    • szybkość działania
  10. Maria

Poleciła mi go kosmetyczka na poprawę kondycji włosów, włosy PRZESTAŁY WYPADAĆ i ROSNĄ NOWE!!!
    SERDECZNIE I GORĄCO POLECAM!!!