plakat do kolorowania - paw i ptaki - piękna kolorowanka dla dorosłych - kolorowanka relaksacyjna - DIY dekoracja - paw do kolorowania - 50x70cm

Opis i dane produktu plakat do kolorowania - paw i ptaki - piękna kolorowanka dla dorosłych - kolorowanka relaksacyjna - DIY dekoracja - paw do kolorowania - 50x70cm.
Plakat do kolorowania

Daj się porwać w wir kolorowania z tą przepiękną kolorowanką z pawiem! Jego ogon tworzą latające ptaki i pióra, skomponowane w pełny detalu wzór. Ta ilustracja gwaratuje godziny kolorowania, a ukończona tworzy wyjątkową dekorację. Wypełnij luki swoimi ulubionymi kolorami lub dopasuj je do wystroju w Twoim domu – możliwości jest tak wiele!

Informacje o produkcie

Rozmiar tego plakatu to 50x70cm, czyli standardowy rozmiar B2. Plakat ten drukowany jest na lekkim papierze o gramaturze 90gsm, a jego szorstka powierzchnia nadaje się do kolorowania zarówno kredkami, jak i flamastrami. W przypadku „mokrych” technik kolorowania, takich jak markery alkoholowe lub farby, wskazane jest podłożenie kartki ochronnej pod plakat.

Wskazówki dotyczące oprawy

Ramki w formacie B2 znaleźć można w większości sklepów meblowych, takich jak IKEA lub Leroy Merlin, zarówno w filiach europejskich, jak i amerykańskich.

Styl
Tagi
  • paw do kolorowania, kolorowanki dla kobiet, kolorowanka DIY, paw DIY, dekoracja, zrób to sam, kreatywne zabawy, ozdoba paw, kolorowanki dla dorosłych, kolorowanki gigant, kolorowanki antystresowe, kolorowanki relaks, boho, prezent dla mamy, plakat do kolorowania, paw plakat, ilustracja paw, piękna ilustracja, elegancki obraz, DIY paw
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.