Bombki choinkowe - zestaw 46 szt.

4,5 5 0 4 opinie / Zadaj pytanie
4,5
43,89 Idź do sklepu

styl

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Bombki choinkowe - zestaw 46 szt. i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Krzysztof

2. Bartłomiej

Bardzo fajne

Zalety
    • styl
  3. ewa

Transakcja przebiegła bez problemu polecam

4. Kasia

Zakupiłam zestaw bombek. Jeżeli chodzi o czas realizacji zamówienia było ono bardzo szybkie. Niestety same zamówione bombki nie spełniają moich oczekiwań. Po pierwsze w opisie produktu, nie było zaznaczone jakiej wielkości są bombki. Okazało się że jest ich chyba 40 (czyli tyle ile miało być), ale większość stanowią naprawdę malutkie. To częściowo moja wina na zdjęciu jak się dokładnie przyjrzeć to można to zauważyć. Jeżeli chodzi o jakość wykonanych bombek, trochę smutno mi to pisać, ale niestety bardzo się zawiodłam - o ile kolory są ciekawe tak praktycznie przez każdą bombkę przebiega linia odznaczająca miejsce złączenia (stopienia?) dwóch połówek przedmiotu. Mam nadzieję, że na drzewku nie będzie tego widać i lampki oraz ładne kolory bombek skutecznie będą odciągać uwagę od tych sporych niedoskonałości.

Zalety
    • styl