Fa Langsteiner Magic Kaps Dieta Kapuściana Kapsułki 40Szt

4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Suplementy na odchudzanie

szybkość działania

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Fa Langsteiner Magic Kaps Dieta Kapuściana Kapsułki 40Szt i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Milena

kupiła ponieważ przeczytałam dużo pozytywnych opinii na temat produktu, używam od ponad miesiąca i nie zauważyłam żadnej zmiany.

JESZCZE NIE DO KONCA SPRAWDZONE ALE JAK NA RAZIE JEST DOBRZE

Bardzo skuteczny suplement diety, polecam!!

Zalety
    • szybkość działania

Bardzo dobry produkt. Kupiłam go bo nie posiada chemii tylko same składniki naturalne. Efekt zadowalający. Polecam.

Polecam Magic kaps. Wypróbowałam je na sobie i wiem, że działają. Jest to suplement diety więc do kapsułek trzeba dołożyć diete i ćwiczenia. Efekt gwarantowany. Polecam!

Produkt sprzedawany przez firmę Langsteiner to jedno wielkie OSZUSTWO! Całkowity brak skuteczności i chyba każdy rozsądny człowiek z minimalną dozą podstawowych wiadomości zdaje sobie sprawę z tego "naciągania na kasę". Może to tylko świadczyć o firmie i ludziach tam pracujących określających się jako eksperci. Może co do cateringu nie można mieć zastrzeżeń ale niech osoby i firmy nie mające bladego pojęcia o medycynie i farmacji nie podejmują się takiej działalności bo to tylko przynosi szkodę dla społeczeństwa!

Bardzo dobry produkt. Nie zawiera chemii a same naturalne składniki. Oczywiście nie myślcie, że zażywanie kapsułek i jedzenie słodyczy itp. podziała. To jest suplement diety. Wspomaga on trawienie. Mi bardzo pomogło. Schudłam tyle co zamierzałam czyli 8kg. Nie zmieniałam radykalnie diety tylko ograniczyłam niektóre rzeczy. Wieczorami brzuszki i przysiady. Wystarczą dobre chęci i troche zaparcia oraz Magic kaps i efekt gwarantowany.

Zalety
    • szybkość działania
  8. monika

dziala

9. Irena

jest skuteczny

10. Irena

zaczęłam go stosować na razie nie widać efektu

Opinia potwierdzona użyciem