SanDisk Clip Sport Plus 16GB czarny SDMX28016GG46K

3,9 5 0 11 opinii / 5 pytań
3,9

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie SanDisk Clip Sport Plus 16GB czarny SDMX28016GG46K i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kych

Od razu napiszę, że odtwarzacz po roku trzeba ładować bezpośrednio przed wyjściem bo do rana to już akumulator nie dociągnie w pełni naładowany. Tak więc jak kogoś stać na rok, niech kupuje. Mam starego Philipsa na akumulator AAA i po 10 latach działa jak nowy.

Zalety
    • jakość dźwięku
  2. Adam

Opinia z punktu widzenia dotychczasowego użytkownika Sansa Clip+: ten odtwarzacz to w porównaniu z tamtym wielki krok wstecz. Brak możliwości instalacji Rockboksa, firmowe oprogramowanie strasznie biedne i toporne. Niby jest tryb audiobook, ale nie obsługuje nawet zakładek czy zapamiętywania ostatnio odtwarzanego fragmentu ani (wbrew instrukcji!) regulacji szybkości odtwarzania. Przy odtwarzaniu muzyki tryb shuffle jest oszukany (nie miesza listy tylko losuje na bieżąco), szybkość zmiany ścieżek przywodzi na myśl tanie odtwarzacze typu pendrive sprzed 15 lat. Wyświetlacz niby większy ale jakoś udało im się to zrobić tak, żeby informacji naraz mieściło się mniej niż na malutkim Clip+. Gniazdo na słuchawki ma taką ciekawą konstrukcję, że obracając wtyczką jednocześnie się ją wypycha. Na plus trochę lepszy czas pracy na baterii. Podsumowując: jeśli szukasz małego prostego odtwarzacza to od biedy ujdzie. Jeśli szukasz godnego następcy modeli Clip, Clip+, Clip Zip to nie dotykaj nawet kijem :)

Zalety
    • czas pracy na baterii
    Wady
    • brak rockbocksa
    • gniazdo słuchawek
    • responsywność
    • tryb audiobook
  3. HIATUS

podobnie jak Adam przesiadłem się ( niestety padł ) z sansy clip + 8 gb na ten odtwarzacz. Jak idzie o głośność podobnie, ale chyba trochę ciszej, bateria może lepiej trzyma ale to też nie problem ładować częściej. Z audiobooków narazie nie korzystałem, ale poprzednicy co nieco naświetlili. Wyświetlacz większy ale za to dużo mniej czytelny, kolory nie wiadomo skąd, widoczność w słonecznym dniu zerowa - czarnoniebieski wyświetlacz poprzednika bił go na głowę + plus więcej informacji było. W folderach pliki nie wiem jak sortuje, ani alfabetycznie ani nie wiadomo jak. Tworzonych osobnych folderów nie widzi, wrzuca je do katalogu folder. Brak w porównaniu do poprzednika możliwości odtwarzania całości, odtwarzania całości wybranego folderu, w którym jest kilka podfolderów, tak samo brak możliwości w opisanych przypadkach odtwarzania losowego. To mnie najbardziej irytuje. Nie chce mając na grajcoku 90 folderów/albumów odtwarzać wszystkich losowo / w całości nie ma jak nawet, wolę tak jak było w poprzedniku stworzyć sobie folder np. z nowymi albumami i je odtwarzać jak mi się podoba. Jakość dźwięku zadowalająca. Wykonanie może być, wodoszczelność nie sprawdzona, ale wygląda, że mogłaby działać tylko przy słuchawkach Bluetooth. Ogólnie jadę na nim bo nie widzę też nic bardziej sensownego, jednak duży minus za recesję.

Obsługa i wygląd ok ale jakość dźwięku raczej średnia. A przecież to urządzenie do odtwarzania dźwięku. Próbowałem na różnych słuchawkach ale efekt był mizerny.

5. pekoko

Trochę przytłumiony dźwięk, ale jakość wykonania i wygoda spełniają oczekiwania.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • responsywność
    Wady
    • jakość dźwięku
  6. jan

Ok

7. Jacek

Sprzęt bardzo fajny, ale liczyłem iż będzie grał troszeczkę głośniej i lepiej jakościowo.
    Moja córka jest zadowolona.

Wady
    • jakość dźwięku
  8. farfisa

OK.

Zalety
    • responsywność
    • wygoda używania
    Wady
    • czas pracy na baterii
  9. krzysztof55

Sprzęt ok.Utrudnieniem jest to,że przy słuchaniu radia przez blutufa trzeba włożyć słuchawki do gniazda,ponieważ wymaga anteny.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • responsywność
    • wygoda używania
  10. marwis

ok,