mora Nóż Garberg Stainless Steel Black - Multi-Mount (NZ-GBM-SS-01)

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie mora Nóż Garberg Stainless Steel Black - Multi-Mount (NZ-GBM-SS-01) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. MJ

2. nv

Nożyk prosty, robi robotę, dobrze się ostrzy. Wyglada na trwały, ale jeszcze nie mogę tego otwierdzić bo za krótko użutkuję. Szukałem czegoś prostego ze standardowym szlifem bo jakoś nie umiem docenić szlifów wklęsłych itp. Prostota mi odpowiada. Na razie jestem zadowolony.

3. niezwykly

Świetna mora, doskonale się trzyma i mam wrażenie, że bardzo długo mi posłuży

4. Tomek

Nóż trochę waży więc dobrze czuć go w ręku i świetnie się go trzyma. Świetnie się nim pracuje,wygląda skromnie i prosto, bardzo przydatny i ostry. Kupowany w militaria.pl Jest moim ulubionym nożem. Polecam

5. Marcin

Bardzo poręczny nożyk. Jakość stali na wysokim poziomie. Poręczny podczas różnych prac. Swojego kupiłem w militaria pl jakiś czas temu i mimo ciągłego użytkowania wciąż jest jak nówka sztuka.