Maść Na Ból Dupy od Giftworld

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Maść Na Ból Dupy od Giftworld i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. alaa

Śmieszna ***** :-) było ***** śmiechu bo był to dodatek do prezentu. Mojej tescowej przydała by się prawdziwa ta maść :-D

2. helena zawal

***** ***** tancze jak trynkiewicz w autobusie do gory nogami polecam :))))))))

3. Iwona

Śmieszny gadżet, sprawił nam wiele śmiechu ;-)

tak

5. Orzełek

Kupiłem szefowi. *****

Zalety
    • dopasowuje się do kształtu
    • kojąca
    • ładne opakowanie
    • -pachnie jak ...
    • -tania
  6. Wladimir Pudding

Sam nie potrzebowałem, ale innym pomogła.

Zalety
    • kojąca
    • ładne opakowanie
    • -tania

Ból ***** minął jak ręką odjął. Napiszę jeszcze że działa nawet lepiej jeśli nakładana jest podczas masowania *****.

8. Ewa

Fajny pomysł na prezent nafaszerowany lekką nutką ironii. Przeznaczony dla ludzi z poczuciem humoru ;-)

Zalety
    • kojąca
    • ładne opakowanie
    • -tania
  9. Masakazji

Kupiłem znajomemu, który ciągle wszystkim wszystkiego zazdrościł. A bo ktoś ma auto i się podnieca, a bo koleś kasą szpanuje, a bo ta to du*y daje i tak w koło. Nie wytrzymałem kupiłem mu ten cudowny specyfik. Szczerze pomyślałem że to i tak ściema i nie pomoże ale co tam niech stracę. Dałem mu to na mikołajki. Już następnego dnia nie poznałem kumpla. Inny człowiek. Miły, wesoły, kulturalny a co najważniejsze zaczął żyć swoim życiem. Znalazł prace, kupił samochód i ma piękną kobietę. Gorąco polecam ten produkt.

Zalety
    • kojąca
    • ładne opakowanie
    • -tania
  10. Imię

Zalety
    • kojąca
    • ładne opakowanie
    • -tania