Olympus OM-D E-M1 II Czarny + 12-40mm f/2.8 PRO

• z obiektywem 45 mm
  • z obiektywem 60 mm
  • z obiektywem 75 mm

jakość zdjęć

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Olympus OM-D E-M1 II Czarny + 12-40mm f/2.8 PRO i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Sprzęt bardzo dobry. Przystępna cena do jakości. Godny polecenia wszystkim zainteresowanym

2. Andrzej

Ocena wstępna, zbyt mało czasu od zakupu aparatu

Zalety
    • 4k
    • jakość zdjęć
    • stabilizacja obrazu
    • szybkość działania
  3. Angel

Jest wyraźnie lepszy od poprzednika. Niestety przy tej cenie nie wytrzymuje konkurencji ani z innumi bezelustrami ani z kilkoma lepszymi zdjęciowo pełnymi klatkami jak Nikon D810 czy Canon 750D.

4. Mariusz

Dopiero testuję, ale już widzę wyraźną różnicę w jakości i precyzji ostrzenia zdjęć. Bardzo dużo dodatków i programów. Aparat jak na razie spełnia moje oczekiwania. Polecam

Zalety
    • 4k
  5. Sławomir

Jestem profesjonalnym fotografem. Używam E-M1 II podczas zleceń fotograficznych oraz realizacji video. Sprzęt idealnie leży w ręce. Jakość po dwóch latach użytkowania podobna do najwyższych modeli Nikona (używałem wcześniej). Niezniszczalny fizycznie. Znakomita bateria, dwa sloty na SD, szybki w obsłudze. Znakomity obrazem na ISO nawet 6400. Dużo gadżetów w menu. Polecam

Zalety
    • 4k
    • znakomite video
  6. macbic

Perfekcja. Szybkość działania, ilość funkcji nie do ogarnięcia nawet przez zaawansowanego użytkownika. Matryca stabilizowana we wszystkich osiach, obiektyw superjasny . Aparat i obiektyw odporny na brud i wode, można myć pod bieżącą wodą !!! A do tego jak leży w dłoni, i wszystkie funkcje dostępne z uchwytu do robienia zdjęć. Idealny partner dla maniaka fotografowania.

7. JakubczykFotografia

E-M1 II to mój 3 OM-D po E-M5 i E-M1 i zdecydowanie jest przegenialny! Wcześniej używałem systemu nikona (d200, d300s) i e-m1 iI bije je na głowę. Mojej perspektywy najważniejsze w tej puszcze to AF, pancerność, stabilizacja (mój rekord to 1s z ręki!) i funkcje specjalne (LiveComp, HiRes itd). Ze względu na to jakie zdjęcia robię (rajdy, podróże - głównie Azja) aparat musi być super szczelny i super szybki - moim zdaniem lepszego w tych kategoriach nie ma.
    Szkła jakie używam: 40-150 f2,8, 25 f1,2 i 7-14 f2,8
    Moje zdjęcia można zobaczyć na fanpage jakubczykfotografia

8. Przemysław

Aparat mam od momentu premiery - i wiem, że nie wrócę do lustrzanki. Dużo szybszy tryb seryjny, błyskawiczny AF, pokrycie praktycznie całego kadru 121 polami, wszystkie z detekcją fazy. Świetne śledzenie w trybie ciągłym - tutaj bezlusterkowce dogoniły i przegoniły lustrzanki :)
    Bardzo dobra jakość w słabym świetle, dużo lepiej niż na poprzedniej 16-milionowej matrycy. Stabilizacja w korpusie - bajka, nie wiem, czy da się ją jeszcze ulepszyć. Zachwyciła mnie też nowa bateria - mimo bardzo ciężkiego używania z trudem udało mi się ją rozładować podczas całego dnia fotografowania.

Zalety
    • 5-osiowa stabilizacja obrazu