Beyerdynamic Byron srebrny

4,2

Zobacz inne produkty z kategorii Słuchawki

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Beyerdynamic Byron srebrny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Tomek

Nie jest to definitywnie produkt za ponad 200 PLN - jakość dźwięku mniej niż przeciętna, rozmówca nie słyszy co się do niego mówi chyba, że mikrofon trzyma się na wprost ust. Definitywnie nie polecam.

Wady
    • jakość dźwięku
  2. marlboro_mann

Recenzje znakomite i jak zawsze okazuje sie, ze wiekszosc oplacona. SLuchawki graja gorzej niz seryjne do Samsunga S7. Nie jest zle, ale bez przesady, grac to one moga odglosy natury, a nie elektronike, ciezkie gitary etc. Porownuje do sluchawek 4x tanszych EG920bw - oryginalne graja lepiej troche, maja duzwo wiecej basu i dynamiki, ale co naprawde DYSKWALIFIKUJE Byrony, to ze niby maja mikrofon, ale dogadac sie nie mozna przez tel. Maja byc kompatybilne z Androidem, a kolega ***** mnie od gory do dolu, ze dzwonie chyba z wersalki do niego, a nie telefonu. Nie nadaja sie do rozmow telefonicznych, wiec oddalem je.

3. dr.Jack

Posiadam sluchawki Byron od maja 2018 r. Niestety, ale w ubieglym tygodniu jedna z sluchawek przestala grac. Probujac dojsc w czym problem, prawdopodobnie lezy on w przewodzie tuz za jackiem. Delikatnie ruszajac nim udaje sie wskrzesic sluchawke zaleznie od tego w jakiej pozycji kabel sie znajduje. Przyznaje, ze rozczarowalem sie wytrzymaloscia sluchawek ktore na temat trwalosci mialy o wiele bardziej pochlebne opinie. Jednak czas to zweryfikowal i niecaly rok gry to zdecydowanie za krotki okres jak na sprzet z wyzszego segmentu, wart 170zl, a nie 15zl prosto z biedronki. Sluchawki beda prawdopodobnie reklamowane. Poza tym problemem, sluchawki sa wygodne w uzytkowaniu, a jakosc dzwieku? —graja po prostu wybitnie, niczego nie jest za duzo ani tez za malo, a muzyka,ze tak to okresle, sluchajac przez nie nabiera calkiem nowych barw. Ogółem polecam, bo uważam że to przez mojego odwiecznego pecha trafilem akurat na wadliwa sztuke, but still...

Zalety
    • jakość dźwięku
    • solidny bas
    • trochę cienkie przewody
    Wady
    • niska cena
  4. wjts

Poprzednie moje słuchawki to Beyerdynamic idx 120 ie i w porównaniu do nich Byrony są gorzej wykonane, dotyczy to przewodu, pilota, kabla, kopułek. Jednak są ze mną już zdecydowanie dłużej niż idx 120 ie, które niestety nie wytrzymały próby czasu, choć przyznaję że nie nabyłem nowych. Lepiej wykonany jest wtyk jack wygięty w L. Bardzo małe są kopułki dzięki czemu bez problemu można w nich leżeć na boku i nie gniotą w ucho. Plączą się. Grają dość neutralnie z lekkim uwypukleniem basu. Można w nich usłyszeć choć trochę przestrzeni i poczuć nieco muzykalności. Izolują dość dobrze. Pod względem reprodukcji dźwięku o wiele lepsze niż Byrony BT, bezprzewodowy model to nieporozumienie.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość wykonania
    • niska cena
    • solidny bas
    Wady
    • wygoda używania
  5. Maciek

Dobrze wykonane słuchawki. Bardzo dobra jakość dźwięku i atrakcyjna cena.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • niska cena
    • solidny bas
  6. U...o

Jak najbardziej spelniajaca moje oczekiwania

Zalety
    • jakość dźwięku
    • solidny bas
  7. M...n

Słuchawki extra dokładnie takie jak trzeba :)

8. Solo

Dla mnie właściwie słuchawki kompletne oczywiście jak na zakres cenowy - porównywałem do ok. 400 złotych. Na początku wydawały mi trochę 'ciemne' ale po kilku godzinach grania zupełnie się 'odsłoniły' i brzmią dla mnie bardzo przyjemnie. Niczego mi nie brakuje, łatwe do wysterowania.Bas bardzo przyzwoity i nie zaciemniający reszty. Trochę trwało nim znalazłem to co chciałem i do tego za bardzo przyzwoite pieniądze :-)

9. Wojt

Słuchawki te często przedstawia się jako opozycję do tańszych dokanałówek, które walą basem i nie mają poza nim nic do zaoferowania. I faktycznie, ładne średnie tony to jeden z największych atutów Byronów. Nie należy jednak rozumieć ich naturalności i średnicowości jako nudy. Mamy tutaj bardzo dobre proporcje między kulturalnością/wyważeniem brzmienia oraz muzykalnością. Podstawa basowa jest i o ile ktoś nie oczekuje bardzo mocnego uderzenia z dołu, nie powinien mieć poczucia, że czegoś brakuje. Jak na te pieniądze słuchawki są wręcz znakomite. Nie ma tu nie wiadomo jakich fajerwerków, ale jest przyjemnie, z wdziękiem i ze sporą dawką rozrywki. Stosunek jakość/cena dobry jak rzadko gdzie. Niezwykle udany model od Beyerdynamic.

Zalety
    • jakość dźwięku
  10. Mariusz

Po prostu ok. Wszystko sie zgadza z opisami i tak dalej. Jedyne co mnie troche zdziwiło to "mikrofon z pilotem" na lewym uchu, we wszystkich poprzednich słuchawkach zawsze miałem na prawym ale w sumie co za róznica.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość wykonania
    • niska cena
    • solidny bas