Model Triumf

139,00 z wysyłką od 146,99 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 27 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Opis i dane produktu Model Triumf.
Model Triumf- symbolizuje wygraną, szczęście. Dodaje większej pewności siebie w drodze do ,,zwycięstwa".

Torebki Indywiduum są produktami sygnowany inicjałami właścicielek. Dzięki temu każda z klientek ma poczucie, że zakupiona torebka jest wyłącznie jej własnością i, że została stworzona tylko z myślą o niej.

Torebka została wykonana ręcznie ze skóry ekologicznej, wykończona jest podszewką, zapinana na zapięcie magnetyczne.

Wymiary: 20x15 cm.
Łańcuszek długości: 100 cm.

Kolor
Styl
Tagi
  • torebka, złotatorebka,torebkanałańcuszku
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.