Diagnostic Pro Afib z zasilaczem

Ciśnieniomierze Automatyczne na Ramię Diagnosis, mankiet Standardowy, zasilanie Sieciowo-bateryjne. Posiada funkcje: Dwa indywidualne obszary pamięci, Automatyczne pompowanie
DARMOWA od WT. - PT. do 2kg

Diagnostic Pro Afib z zasilaczem - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Diagnostic Pro Afib z zasilaczem i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
łatwość pomiaru
duży, czytelny wyświetlacz
wykrywa migotanie przedsionków
2 lata gwarancji
gwarancja
czytelny wyświetlacz,
możliwość wykrywania migotania przedsion
stosunkowo wolny pomiar
Od dawna szukalem miernika oceniajacego arytmie i migotanie przedsiakow. Spotykalem wiele ale zaden z nich nie wypelnial wspom. dwoch fankcji jednoczesnie. Jestesmy juz po 60-tce i wrescie warto powaznie zatroszczyc sie o swoje serce. Przypadkiem- przegladajac multum stron w internecie o miernikach cisnienia krwi wpadlem na miernik ktory spelnial obydwie funkcje /procz podstawowej/ wiec go w te pedy zakupilem. Na obecna chwile jestesmy z zona b.zadowoleni - nie wykryl na razie arytmi ni migotania. Zaleta jest takze jego wyglad, latwosc obslugi i to ze mozna automatycznie wykonac dwa po sobie / po 15 sek./ nastepujace pomiary - wynik jest miarodajny. Polecam.
1 komentarz Zgłoś
Super ciśnieniomierz. Nie tylko jest dokładny, ale również umożliwia pomiar w przypadku arytmii serca lub migotania przedsionków - oczywiście to sygnalizuje.
Są dwa tryby pomiaru: pojedynczy (szybki) i podwójny (wolny, ale wykrywający migotanie przedsionków). Możliwość zapisu do 120 wyników pomiarów dla dwóch osób. Możliwość pracy na bateriach (mamy wtedy dodatkową funkcję jaką jest zegar i kalendarz na wyświetlaczu), lub zasilacza z sieci 230V. Dobrze napisana polska instrukcja obsługi. Gwarancja 24 miesiące "od drzwi do drzwi".
Przyrząd godny polecenia !
Zalety
2 lata gwarancji
duży
czytelny wyświetlacz
gwarancja
wykrywa migotanie przedsionków
Wady
stosunkowo wolny pomiar
Jestem zadowolony, Diagnostic Pro Afib działa bez zarzutu w trybie zwykłym jak i Afib. Jetem po dwóch zawałach i taki aparat jest mi potrzebny. Polecam wszystkim, nawet tym osobom które (bez przebytych zawałów) mają problem tylko z ciśnieniem.
Mama (osoba starsza) korzystała trzy, może cztery lata z aparatu do mierzenia ciśnienia innej firmy. Ostatnio odczyty były mocno różniące się od pomiaru aparatem lekarskim. Wymieniłam baterie i to niczego nie poprawiło. Polecono mi zakup tego aparatu. Jestem zachwycona. Zakupiłam już drugi aparat, który przeznaczę na prezent.
Kupiłam aparat niedawno, polecono mi zakup aparatu firmy Diagnostic. Na chwile obecna jestem bardzo zadowolona, ale poczekajmy. :)
Porządny ciśnieniomierz, łatwy pomiar. Mankiet szeroki.
Jest Fantastyxzny
Zalety
dokładność pomiaru
duży
czytelny wyświetlacz
Ocena: 4,5/5
Produkt z bardzo istotną funkcją Afib w pełni spełniający moje oczekiwania.
Ciśnieniomierz Godny polecenia.Dokładny pomiar.Atrakcyjna cena.
Zalety
dokładność pomiaru
łatwość pomiaru