Zestaw pojemników ceramicznych na sól i cukier

Opis i dane produktu Zestaw pojemników ceramicznych na sól i cukier.
Duży, bardzo oryginalny zestaw, w skład którego wchodzą pięknie się prezentujące cztery pojemniki ceramiczne z napisem "sól" i "cukier" "kawa", "herbata"w kolorystyce czarno-białej. Pojemniki o pojemności 500ml dzięki szczelnemu zamknięciu, pozwala na długo utrzymać świeżość produktów w nim zamkniętych. Pojemniki są opakowane w eleganckie papierowe pudełko przyozdobione naszym sowim logiem, idealne na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Pojemnik jest najwyższej jakości, może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie, bardzo dobrze trzyma się w ręce, jest wygodny i pojemny, umieszczone w nim kawa, herbata, sól, cukier, mąka itp. będzie idealnie utrzymywała swoje walory smakowe.

Opakowany w eleganckie papierowe pudełko przyozdobione naszym sowim logiem, idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej Ci osoby.

OFERTA OBEJMUJE 4 pojemniki, 4 pudełka tekturowe z sowim logiem
MYCIE może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie
MATERIAŁ pojemnik ceramiczny z silikonową uszczelką
WYMIAR 500ml (17,5cm x 8,5cm)
KSZTAŁT smukły z wieczkiem

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • polski design, dla domu, sklep , dodatki kuchnia, pojemnik z polskim napisem, pojemnik, pudełko, ceramika, do kuchni, wystrój wnętrz, pomysł na prezent, oryginalny prezent, pojemnik do żywności, przetrzymywanie jezenia, do kawy, do herbaty, pojemnik kuchenny, pojemnik ceramiczny, pojemnik do kuchni, sól cukier
Wykonanie
  • Handmade
Zgłoś nadużycie

Zestaw pojemników ceramicznych na sól i cukier - Opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. +3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . +30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

+3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
/
0%
jakość
/
0%
wygląd
/
0%
wygoda
Liczba głosów: 1 Liczba opinii: 0